На базі кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ЧНУ імені Петра Могили завершився ІІІ Всеукраїнський конкурс художнього перекладу: оголошено результати

Кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови Чорноморського національного університету імені Петра Могили щороку проводить Всеукраїнський конкурс художнього перекладу, метою якого є популяризація творчості українських митців півдня України серед молоді та Європейської спільноти.

Так, цьогоріч захід мав особливе патріотичне спрямування – для перекладу запропонували поезію вірш Гліба Бабіча, миколаївського поета, волонтера, патріота, який загинув, захищаючи Україну, у російсько-українській війні 28 липня 2022 року.

На конкурс надійшли роботи від студентів з різних міст України, зокрема з Києва, Житомира, Хмельницького, Дніпра, Сум, Одеси  тощо.

А вже 28 березня 2023 року на базі кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ЧНУ імені Петра Могили відбулося нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу художнього перекладу. Зустріч проходила в онлайновому форматі.

Переможці посіли такі місця:

• І місце – Марія Малетич(Національний транспортний університет);
  • ІІ місце – Альбіна Ткаченко (Національний транспортний університет);
  • ІІІ місце – Едгар Ткачук (Донецький національний університет імені Василя Стуса)

Щиро вітаємо переможців!