Кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови


Освітні рівні: бакалавр, спеціаліст, магістр. Здобуваються кваліфікації: перекладач та вчитель з двох іноземних мов; спеціаліст філології, перекладач з першої та другої мов; магістр філології, перекладач з першої та другої мов.

Контактна інформація:

Кафедра розташована: корпус 11, кімн. 11-111
Телефон: (0512) 76-55-87 

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Головньова-Коппа Ольга Олексіївна кандидат філологічних наук завідувач, старший викладач Olha.Holovnova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Кузенко Галина Миколаївна кандидат філологічних наук доцент Halyna.Kuzenko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Стеванович Раїса Іванівна кандидат філологічних наук доцент Rayisa.Stevanovich@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Бужиков Роман Петрович кандидат педагогічних наук доцент б.в.з. Roman.Buzhykov@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Бужикова Раїса Іванівна кандидат педагогічних наук в.о.доцента Rayisa.Buzhykova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Лютянська Наталя Іванівна кандидат філологічних наук викладач Nataliya.Lyutyanska@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Єлісєєва Світлана Валеріївна магістр філології старший викладач Svitlana.Yelisyeyeva@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Куракін Аркадій Валерійович магістр філології старший викладач Arkadiy.Kurakin@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Дейснер Євгенія Володимирівна магістр філології викладач Yevheniya.Deysner@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Загороднюк Анастасія Сергіївна магістр філології викладач Anastasiya.Zahorodnyuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Лабенська Марина Олександрівна магістр міжнародних відносин викладач Maryna.Labenska chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Луньова Ольга Володимирівна магістр філології викладач Olha.Lunova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Медведєва Анна Андріївна магістр філології викладач Anna.Medvedieva@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Науменко Ольга Володимирівна магістр філології викладач Olha.Naumenko.edu.ua
(0512) 76-55-87
Чернова Юлія Вікторівна магістр філології викладач Yuliia.Chernova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Любенко Оксана Вікторівна магістр філології в.о. викладача Oksana.Liubenko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar

 

 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …

травня
28
Нова серія вебінарів Web of Science російською мовою!

Шановні колеги та усі охочі! Clarivate Analytics запрошує вас з 28 по 31 травня 2018 року взяти участь у черговій серії вебінарів про можливості платформи Web of Science російською мовою! Долучайтеся до спільноти вчених, які мають доступ до провідних міжнародних видань …