Кафедра теорії та практики перекладу з англійської мови


Освітні рівні: бакалавр, спеціаліст, магістр. Здобуваються кваліфікації: перекладач та вчитель з двох іноземних мов; спеціаліст філології, перекладач з першої та другої мов; магістр філології, перекладач з першої та другої мов.

Контактна інформація:

Кафедра розташована: корпус 11, кімн. 11-111
Телефон: (0512) 76-55-87 

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Головньова-Коппа Ольга Олексіївна кандидат філологічних наук завідувач, старший викладач Olha.Holovnova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Кузенко Галина Миколаївна кандидат філологічних наук доцент Halyna.Kuzenko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Стеванович Раїса Іванівна кандидат філологічних наук доцент Rayisa.Stevanovich@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Бужиков Роман Петрович кандидат педагогічних наук доцент б.в.з. Roman.Buzhykov@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Бужикова Раїса Іванівна кандидат педагогічних наук в.о.доцента Rayisa.Buzhykova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Лютянська Наталя Іванівна кандидат філологічних наук викладач Nataliya.Lyutyanska@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Єлісєєва Світлана Валеріївна магістр філології старший викладач Svitlana.Yelisyeyeva@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Куракін Аркадій Валерійович магістр філології старший викладач Arkadiy.Kurakin@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Дейснер Євгенія Володимирівна магістр філології викладач Yevheniya.Deysner@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Загороднюк Анастасія Сергіївна магістр філології викладач Anastasiya.Zahorodnyuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Лабенська Марина Олександрівна магістр міжнародних відносин викладач Maryna.Labenska chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Луньова Ольга Володимирівна магістр філології викладач Olha.Lunova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Медведєва Анна Андріївна магістр філології викладач Anna.Medvedieva@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Науменко Ольга Володимирівна магістр філології викладач Olha.Naumenko.edu.ua
(0512) 76-55-87
Чернова Юлія Вікторівна магістр філології викладач Yuliia.Chernova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar
Любенко Оксана Вікторівна магістр філології в.о. викладача Oksana.Liubenko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-55-87
Google Scholar

 

 

Події та оголошення


Журнал «Простоекономіка»

Кому потрібно розумітись в економіці і фінансах? Якщо економіка оточує всіх людей і всі люди мають гроші, то в цих речах, основних їх моментах мають розумітись усі. Своїм журналом ми ламаємо стандарти подання професійної інформації. Ми знайомимо всіх з серйозними, …

квітня
19
Перегляд кінострічки “Віфлеєм”

Запрошуємо до перегляду кінострічки “Віфлеєм” з нагоди святкування 70-річчя держави Ізраїль 19 квітня на 10.30 в ауд. 11-210

квітня
25
Семінар з прикордонних студій професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду Астрід Феллнер

25 та 26 квітня на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили пройде семінар з прикордонних студій під керівництвом професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду (Німеччина) АСТРІД ФЕЛЛНЕР у рамках міжнародної програми Erasmus+. Seminar Program: Doing Cultural Border …