Кафедра фінансів і кредиту - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедра фінансів і кредиту

!! фото_кафедри

Історія кафедри розпочинається з кінця минулого століття, коли у тоді ще Миколаївській філії Національного університету «Києво-Могилянська академія» розпочалася підготовка фінансистів. З того часу становлення кафедри супроводжувало формування ринкової економіки України та розвиток університету.

Висококваліфікований колектив кафедри здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа і страхування». У складі професорів та викладачів працюють доктор та кандидати економічних наук, серед яких три професори та шість доцентів.

За роки існування, завдяки вдосконаленню процесу навчання та активній науково-дослідній діяльності, кафедра стала одним з провідних на Півдні України центрів підготовки фахівців у галузі фінансів. У її здобутку налічується понад 200 опублікованих наукових праць: статей, підручників, методичних та наукових посібників.

Програми підготовки бакалаврів (4 роки) і магістрів (1,5 роки) із фінансів, банківської справи і страхування зосереджено на проблемах теорії, методології і методах управління у сферах фінансового менеджменту, страхової справи та банківської діяльності, націлена на формування поглибленого розуміння фінансових відносин у сучасному суспільстві, та засвоєнні практичних навичок фінансового управління. Програми передбачають отримання кваліфікації відповідно до державних вимог та із знанням іноземної мови, що значно розширює перспективи подальшого професійного кар’єрного росту.

Випускники програм кафедри використовують реальні можливості працевлаштування на підприємствах, у банках, в страхових компаніях та державних органах управління на відповідних посадах з виконання професійних функцій за одним або кількома з видів економічної діяльності: фінансовий менеджмент та фінансове посередництво, страхування, діяльність у кредитній сфері, бухгалтерський облік, комерційна діяльність та управління; державне управління та нагляд у сфері оподаткування; управління на рівні районів, міст, внутрішніх міських районів, сіл та селищ.

Магістр із фінансів, банківської справи і страхування , як професіонал, може також працювати в науково-дослідницьких установах, засобах масової інформації та викладати у вищій школі.

Кафедра фінансів і кредиту пропонує концептуально обґрунтовану, якісну освіту для широкого спільноти студентів. Вона прагне забезпечити основу для безперервного навчання і підвищення професійного та інтелектуального зростання студентів, викладачів, підприємців та випускників університету.

Контактна інформація:
Кафедра розташована: 4-й корпус, кімн. 4-316
Телефон: (0512) 76-55-97

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД КАФЕДРИ

Викладач

Науковий ступінь, вчене звання Посада

Контакти

Верланов Юрій Юрійович кандидат економічних наук, професор завідувач кафедри фінансів і кредиту Тел.: (0512) 76-55-97
Профіль у Google Академії
Євчук Людмила Анатоліївна доктор економічних наук, професор професор кафедри фінансів і кредиту yevchuk@chmnu.edu.ua
Профіль у Google Академії
Конєва Тетяна Анатоліївна кандидат економічних наук, доцент доцент кафедри фінансів і кредиту, заступник завідувача кафедри tkoneva@chmnu.edu.ua