Конєва Тетяна Анатоліївна


кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту

Конєва

 

Освіта та професійний шлях

У 2003 р. Тетяна Анатоліївна закінчила факультет економічних наук ЧНУ (колишн. МДГУ та ЧДУ) імені Петра Могили та отримала кваліфікацію магістра з фінансів. Під час навчання та після закінчення університету працювала економістом на підприємствах міста Миколаєва. У 2003-2006 рр. навчалася в аспірантурі Національного університету «Києво-Могилянська академія» та працювала викладачем кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили.

2009 р. – захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.01 – економічна теорія і історія економічної думки на тему «Механізм впливу малого бізнесу на економічне зростання» у Донецькому Національному Університеті.

З 2011 р. є доцентом кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Петра Могили.

З 2020 р. є начальником науково-дослідної частини ЧНУ імені Петра Могили.

Стаж педагогічної діяльності Тетяни Анатоліївни становить 17 років.

Викладає навчальні дисципліни: «Фінанси підприємств», «Бюджетування діяльності суб’єктів господарювання», «Фінансова діяльність суб’єктів підприємництва», «Антикризове фінансове управління підприємством», «Корпоративні фінанси». Бере активну участь у науковій роботі зі студентами.

Є гарантом освітньої програми «Фінансовий менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

У 2019 р. отримала сертифікат В2 з англійської мови.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

2009 р. – нагороджена грамотою Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за плідну науково-педагогічну діяльність, значний особистий внесок у розвиток вищої освіти та з нагоди відзначення Дня науки у рамках Всеукраїнського фестивалю науки у Миколаївській області. Переможець обласного конкурсу робіт молодих вчених Миколаївської області в номінації «Економічні науки».

2011 р. – нагороджена грамотою ЧДУ ім. П.Могили за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, творчий підхід й ініціативність, вагомий особистий внесок у розвиток університету та з нагоди 20-річчя незалежності України.

2012 р. – сертифікат на право викладання професійних курсів англійською № 8/2012 від 25.06, виданий Українсько-американським гуманітарним інститутом Вісконсінського міжнародного університету (США).

2014 р. – отримано подяку від Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність (наказ № 417-к від 08.08.).

2019 р. – отримано свідоцтво про підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування»

Має понад 65 наукових та навчально-методичних праць.

Наукові інтереси: вартісно-орієнтоване управління фінансуванням підприємств.

 

Профіль у Google Академії

Електронна адреса: tkoneva@chmnu.edu.ua

Телефон: (0512) 76-55-97