Участь психологів-практиків ЧНУ імені Петра Могили в роботі Миколаївського територіального відділення Малої Академії наук

Щорічно викладачі більшості факультетів та інститутів ЧНУ імені Петра Могили є членами журі різних секцій Малої академії наук.

9 лютого 2022 року в Миколаївському відділенні Малої академії наук України розпочався конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, оцінюють якість їх виконання й викладачі Могилянки.

Нововведенням цього року став поділ захисту наукових праць учасників на 2 етапи та нагородження:

• 9 лютого – захист постерів науково-дослідницьких робіт юних науковців;
  • 10 лютого – кінцева презентація-захист;
  • 11 лютого – визначення переможців.

До початку захисту журі заочно оцінюють роботи всіх учасників, де максимально можна набрати 20 балів. Протягом першого етапу кожен учасник має представити постер своєї робити перед журі та відповісти на їхні питання, якщо такі виникають. Під час оцінювання учасника важлива роль надається відсотку оригінальності його роботи. Максимальний бал за цю частину роботи – 45. У ході другого етапу відбувається наукова конференція, тобто показ науково-дослідних робіт для всіх учасників певної секції, де особлива увага членів журі приділяється вмінню школярів вести діалог, наукового обґрунтування та розумінню тем інших, а максимальна кількість балів – 35.

Психологи-практики кафедри прикладної психології Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Могилянки входять до складу журі кокурсу МАН України секції «Психологія»: голова комісії – Людмила Опанасенко – голова, Лада Захарова – членкиня, Олена Дрозд – членкиня.

Теми науково-дослідницьких робіт цієї секції різноманітні, мають різні предмети та об’єкти досліджень, зокрема учасники піднімали питання впливу корейської музики на емоційний стан людини, впливу батьків на формування концепції дітей.

Ми пишаємося тим, що викладачі ЧНУ імені Петра Могили беруть участь у таких заходах!