Розвиток волейболу в ЧНУ імені Петра Могили: ректор поспілкувався з чемпіонами України з волейболу в цьому сезоні

5 травня 2024 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбулася знаменна зустріч з бронзовими призерками Чемпіонату України з волейболу вищої ліги сезону 2023-2024 року. Студентки факультету фізичного виховання і спорту разом з тренером команди Вадимом Бахматовим та представником федерації Геннадієм Глазком зустрілися з ректором університету Леонідом Клименко, з деканом факультету Юлаєм Тупєєвим та головою спортивного клубу Оксаною Петренко.

Під час зустрічі волейболістки висловили щиру подяку ректору університету за всебічну підтримку команди, завдяки якій здобули бронзові нагороди чемпіонату та успішно виступили на інших змаганнях.

Важливою темою зустрічі стало обговорення перспектив розвитку волейболу в ЧНУ ім. Петра Могили, а також загалом у місті Миколаєві та області. Сторони окреслили плани щодо подальшого вдосконалення спортивної бази університету, посилення підготовки волейболістів та популяризації цього виду спорту серед молоді.

Зустріч засвідчила міцну підтримку ЧНУ ім. Петра Могили розвитку спорту, а також прагнення керівництва університету та волейбольної команди до нових звершень та перемог.