У ЧНУ імені Петра Могили пройшла студентська Ліга гумору

2 травня в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшла Ліга гумору, організатором якої стала студентська активна спільнота університету.

У гумористичному поєдинку зійшлися команди студентів з різних факультетів, зокрема комп’ютерники, економісти, філологи та медики.

Також, окрім заготовлених номерів, командам запропонували підготувати ситуацію-імпровізацію на визначені теми.

Глядачі щиро сміялися, аплодували та підтримували учасників. Найголовнішою умовою заходу є не конкуренція, а спільне та творче проведення часу.

Ліга гумору стала справжнім святом гумору та сміху для всіх учасників та гостей. Цей захід ще раз підтвердив, що в ЧНУ імені Петра Могили навчаються талановиті та багатогранні студенти.