Підсумки року: діяльність кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили

Традиційно в цей час усі ми підбиваємо підсумки року минулого, будуємо плани на майбутнє. Цей рік став справжнім випробуванням для України, Миколаєва й нашої Могилянки.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили вдячна кожному, хто на своєму місці тримає фронт; кожному, хто підтримує нашу країну та ЗСУ і дає нам можливість навчати і навчатися.

За останні п’ять місяців навчального року кафедра була на зв’язку цілодобово, успішно провела низку заходів, зокрема: Посвяту в спеціальність для студентів першого й п’ятого курсів, секцію Всеукраїнської конференції «Соціальна робота в умовах сучасних соціально-економічних викликів», веб-квест «Ліга кращих», арт-челендж «Простір перемоги», опитування про якість навчання в умовах війни та продовжує працювати задля Перемоги країни!

У 2023 році, окрім навчальної і наукової роботи, кафедра має ще більше сюрпризів і цікавинок для вас. Головне – пам’ятайте, що ми сильні, незламні і ми переможемо! Тримаємо освітній фронт!

Пропонуємо добірку заходів про роботу кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки за друге півріччя 2022 року:

Про успішно проведену вступну кампанію-2022:

Про зустріч зі студентами з нагоди початку нового навчального року, до якої долучилися студенти з різних куточків України та світу.

Про ефективну комунікацію зі студентами через спеціальну гугл-форму з метою швидкого реагування на проблеми, питання чи пропозиції, які у них виникають.

Про те, як побороти прокрастинацію? Корисні поради для студентів та добірка література з тематики.

Про посвяту  у професію студентів спеціальності:

Про організацію та проведення в рамках  конференції Могилянські читання секції «Соціальна робота в умовах сучасних соціально-економічних викликів».

Про знайомство зі студентами, які цьогоріч поповнили ряди майбутніх бакалаврів та магістрів соціальної роботи.

Про залучення студентів першого та четвертого курсів до вебінару «Основні аспекти протидії домашньому насильству».

Про організацію та проведення в межах профорієнтаційного марафону веб-квесту «Ліга кращих»:

Про організацію та проведення арт-челенджу «Простір перемоги»:

Про організацію і результати опитування щодо якості освітнього процесу під час війни:

• інформація про опитування:
  • про результати опитування.

Більше інформації опубліковано на офіційних сторінках кафедри у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram.

Тримаємо освітній фронт!