Університетська поліклініка ЧНУ імені Петра Могили відновила свою роботу!

Нещодавно відновила роботу Університетська поліклініка ЧНУ імені Петра Могили, діяльність якої об’єднує лікувальну, навчальну та наукову роботу. Університетська поліклініка об’єднує сучасні технології та лікарів експертного класу, докторів та кандидатів медичних наук, професорів та доцентів.

В основу роботи поліклініки покладено комплексний підхід до відновлення здоров’я та європейські протоколи діагностики, лікування та реабілітації, клінічна база відповідає вимогам Національної служби здоров’я України.

Для обстеження та лікування  пацієнтів впроваджена робота:

• кабінету УЗД;
  • кабінету функціональної діагностики в кардіології та неврології;
  • гінекологічного кабінету;
  • кабінету гастроентерології та ендоскопії органів травлення;
  • кабінету дерматолога, косметолога, венеролога;
  • кабінету масажу.

Фахівці Університетській поліклініці спільно з викладачами навчально-наукового медичного інституту проводять заходи по комплексній фізичній та ментальній реабілітації.

Працює відділення

• Фізичної реабілітації та ерготерапії
  • Кабінет психотерапії та психореабілітації для дітей та дорослих.

Консультативно- лікувальний прийом ведуть:

Зак Максим Юрійович, експерт у галузі гастроентерології,
доктор медичних наук, професор, науковий керівник та медичний директор Університетської поліклініки.

Напрямок консультацій професора:
– експертна гастроентерологія
– допомога в складних клінічних випадках
– сполучені захворювання внутрішніх органів
– інтерпретація УЗД, КТ, МРТ, ендоскопії черевної порожнини

Чернишов Олег Володимирович, лікар-психіатр, психотерапевт вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент, автор численних наукових робіт.

Дорослі Діти
– депресія – затримка мовного розвитку у дітей
– тривожні стани – затримка психічного розвитку
– посттравматичний стресовий розлад – розлади спектру аутизму
– залежність від вживання психоактивних речовин – усі види розладів пов’язаних з дитячою психіатрією
–         підтримка ментального здоров’я

Яковенко Наталія Олександрівна, лікар-педіатр та дитячій інфекціоніст вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент. Є автором багатьох статей, в тому числі 2 Scopus, 1 патента та більше 40 тез. Здійснює амбулаторний прийом дітей до 18 років, оцінює загальний фізичний стан та нервово-психічний розвиток дитини, проводить профілактику, діагностику та лікування найбільш поширених хвороб дитячого віку.
Напрямок консультацій:

– діагностика і лікування вірусних, бактеріальних, грибкових , паразитарних захворювань,

– діти, які часто хворіють

– імунопрофілактика

– консультування щодо лікувального харчування, підборів режимів фізичної активності та відпочинку, проведення реабілітаційних заходів, профілактики інфекційних захворювань.

– застосування методів лікування лише з доведеною ефективністю

Ястремський Вадим Валерійович, лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, стаж роботи біля 40 років. Володіє методиками надання допомоги в пологах, невідкладних станах в акушерстві і гінекології. Протягом 2023 року брав участь у багатьох конференціях і вебінарах.

Напрямок консультацій:

• допомога при захворюваннях жіночої статевої сфери
  • аномальні піхвові виділення
  • запальні процеси та ерозії
  • порушення менструального циклу
  • безпліддя, діагностика вагітності
  • ультразвукове дослідження органів малого тазу та молочних залозах
  • консультування і допомога з питань підтримки грудного вигодовування

Нашими перевагами також є можливість лікування хворих в умовах денного стаціонару, зручна процедура запису на прийом до одного чи декількох спеціалістів. Наявність підготовленого, згідно з сучасними стандартами ввічливого і клієнторієнтованого медичного персоналу. Комфортна атмосфера і відсутність черг. До зустрічі в Поліклініці