Студентки-волейболістки ЧНУ імені Петра Могили вибороли бронзу на Чемпіонаті України з волейболу серед жінок у 2023 / 2024 році

Спорт відіграє важливу роль у житті людини, адже він позитивно впливає як на фізичне, так і на психологічне здоров’я.

Спорт – це чудовий спосіб зробити своє життя кращим, він обʼєднує людей та допомагає покращити фізичну активність.

Студентки-волейболістки факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили у складі Миколаївської волейбольної команди «ЦОП ЧНУ ДЮСШ5 МФКФК» вибороли «бронзу» на Чемпіонаті України з волейболу серед жінок (вища ліга) у 2023 / 2024 році!

Зауважимо, що напередодні дівчата в першому фінальному матчі за ІІІ місце Чемпіонату України (вища ліга) отримали перемогу над командою Орбіта -Запоріжжя з рахунком 3-2.

Вітаємо команду Миколаївської області «ЦОП ЧНУ ДЮСШ 5 МФКФК», вболівальників, усіх стейкхолдерів і тренера Вадима Бахматова з цим успіхом! Зичимо їм насичених ігор та неодмінно вдалих перемог!

Не зважаючи на воєнні дії, це найвищий результат жіночої волейбольної команди за часи незалежності.