Не втрачай можливості змінити навколишнє середовище!


Маєш ідеї щодо впровадження «чистих» технологій або покращення стану навколишнього середовища?

Тож це твоя нагода!

Це Проєкт Програми ООН з Промислового Розвитку (ЮНІДО) та Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ), що спрямований на підтримку інноваційного розвитку України та акселерацію бізнес-ідей, покликаних надати імпульс для розвитку української економіки.

На базі ЧНУ імені Петра Могили було створено Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Миколаївській області. Могилянка має ряд сучасних технологій, є осередком для творчості студентів та реалізації нових ідей, технологій та спартапів як студентів, так і викладачів.

Метою Регіонального акселератора є підтримка стартап-проєктів, які спрямовані на запровадження «чистих» технологій. Тобто університет допоможе у розвитку ідей щодо будь-яких процесів, продуктів, а також послуг, що знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та результатом яких є скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Прийом заявок для участі триває до 10 листопада.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сторінці проекту на сайті університету або за посиланням.

Не прогавте можливості долучитися!

Хто може взяти участь? Студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства (із терміном реєстрації не більше 3 років), організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Нагадаємо, перша хвиля конкурсу стартап-проєктів завершилася 8 вересня 2021 року, до фіналу дійшли 8 команд із різними розробками. Переможцями стали команда MedLED (Олександр Беліков, старший викладач кафедри Автоматизації та КІТ ЧНУ імені Петра Могили), що посіла І місце, та Cyber Stich (Тетяна Гекова, студентка 6 курсу спеціальності Автоматизації та КІТ ЧНУ імені Петра Могили), яка посіла ІІ місце.

Контакти:

Координатор проєкту – к.т.н. Анна Алексєєва
Асистент проєкту – Діана Крисінська
Телефон: +380977325864
Пошта: reg.gcip.mykolayiv@gmail.com

Більше про проєкт можна дізнатись за посиланням.