Кафедра англійської мови - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедра англійської мови


Кафедру створено в 1997 році; з того часу й дотепер її очолює доктор педагогічних наук, професор Гришкова Раїса Олександрівна, яка пройшла стажування в університетах Кембрідж і Оксфорд (Велика Британія), курс підвищення кваліфікації в м. Філадельфія та в університеті штату Огайо (США). Кафедра забезпечує навчання англійської мови студентів нефілологічних спеціальностей, здійснює підготовку студентів до участі в міжнародних програмах. На  кафедрі працює 20 викладачів, з яких 3 кандидати наук, 2 доценти, 7 старших викладачів, 2 аспіранти, 2 закінчили роботу над дисертаційним дослідженням і подали роботи до захисту. Викладачами кафедри опубліковано 14 навчальних посібників, 3 монографії. Проблемна тема кафедри – «Іншомовна підготовка студентів нефілологічних спеціальностей до міжкультурної взаємодії». Співробітники кафедри беруть участь у міжнародних програмах, семінарах, конференціях, форумах, вебінарах.

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Гришкова Раїса Олександрівна
зав. кафедри, доктор педагогічних наук, професор

Відмінник освіти України, головний редактор науково-методичного часопису «Вересень», автор більше 120 наукових публікацій, 4 навчальних посібників та монографії. Коло наукових інтересів: іншомовна підготовка студентів нефілологічних спеціальностей до міжкультурної взаємодії.
email:
raissa_grishkova@mail.ru
Кафедра знаходиться:11-й корпус, кімн. 11-107
тел. (0512) 76-55-80

 

Біла Тетяна Миколаївна
доцент кафедри англійської мови
Біла.png

З 2006 р. є  Відмінником Освіти України.
Має понад 100 друкованих праць. Брала участь у багатьох міжнародних конгресах та конференціях по лінії ЮНЕСКО. Працює у складі міжнародних організацій учителів англійської мови: IATEFL та TESOL.
Наукові інтереси: застосування мультимедійних технологій на заняттях з англійської мови.

 

 

 

Гриженко Ганна Юріївна
старший викладач кафедри
Гриженко

Наукові інтереси: формування у студентів-нефілологів іншомовної соціокультурної компетенції та методичні засади засвоєння ними професійно-спрямованої лексики. Підготувала до друку навчальний посібник  «Focus on History».  

 

 

 

Диндаренко Оксана Анатоліївна
старший викладач кафедри
Диндаренко

Наукові інтереси: зарубіжна література Р.Киплінга, постоколоніальная теорія і порівняльна літературна  теорія Р.Кіплінга.

 

 

 

Кулік Валентина Степанівна
старший викладач кафедри
Кулік

Наукові інтереси: навчання англійської мови за професійним спрямуванням. Автор 2 навчальних посібників для студентів комп’ютерного факультету та численних методичних розробок щодо навчання англійської мови студентів-нефілологів.

 

 

Мельник Маріанна Вікторівна
старший викладач кафедри
Мельник

фахівець з навчання професійної англійської мови – ESP.
Наукові інтереси: формування самостійної компетентності майбутніх правознавців у процесі вивчення професійної англійської мови. Автор чисельних  методичних розробок для студентів нефілологічних спеціальностей.

 

 

 

Парсяк Ольга Никифорівна
старший викладач кафедри
Парсяк

Автор трьох навчальних посібників для студентів-екологів.
Наукові інтереси: використання фахової літератури у навчанні студентів факультету еколого-медичних наук.

 

 

 

Шерстюк Людмила Валеріївна
кандидат педагогічних наук, в.о. доцента кафедри
Шерстюк

Автор 16 наукових статей, навчального посібника для студентів юридичного факультету та методичних рекомендацій «Реалізація технології комплексної диференціації навчання іноземних мов студентів нефілологічних спеціальностей вищих навчальних закладів».
Наукові інтереси: інноваційне навчання іноземних мов студентів нефілологічних спеціальностей.

 

 

 

Чуєнко Вікторія Леонідівна
старший викладач кафедри
Чуєнко

Наукові інтереси: зміст і методи професійно орієнтованого навчання, формування професійної компетенції студентів засобами іноземної мови. Автор навчального посібника «Medical Devices in Practice».

 

 

Стрельчук Яна В’ячеславівна
кандидат педагогічних наук, в.о. доцента кафедри
Стрельчук

 Автор монографій і методичних посібників для студентів.
Наукові інтереси: формування культури морально-ділових відносин у майбутніх менеджерів зовнішньо-економічної діяльності.

 

 

 

Остафійчук Олена Дмитрівна
викладач кафедри
Остафійчук

Викладає англійську мову за професійним спрямуванням для студентів факультету соціології спеціальності «Соціальна робота» та «Соціологія», член міжнародної організації  TESOL.
Наукові інтереси: викладання EAP, соціокультурна компетенція студентів нефілологічних спеціальностей. Бере участь у багатьох семінарах, онлайн курсах з підвищення кваліфікації та у всеукраїнських і міжнародних  форумах та конференціях: «Мова і культура», TESOL.
У 2007 р. склала іспит DELE на знання іспанської мови. У 2011 р. склала іспит CELI  на знання італійської мови.

 

 

 

Колотій Наталія Володимирівна
викладач кафедри
Колотій

Член міжнародної організації TESOL. Викладає англійську, китайську та російську мови.
Наукові інтереси: іншомовна комунікативна компетентність майбутніх фахівців у галузі інформаційних технологій.

 

 

 

Діордієва Альона Вікторівна
викладач кафедри
Діордієва

аспірантка ЧДУ ім. П.Могили
Автор більше 10 наукових статей і навчальний посібник для соціальних працівників. Член асоціації TESOL.

 

 

 

Буровицька Юлія Миколаївна
викладач кафедри
Буровицька

 Член ассоціаціі TESLO.

 

 

 

Шмідт Віталія Валентинівна
викладач кафедри
Capture

Наукові інтереси: сучасні підходи в навчанні ESP (Обчислювальних і технічний відділ). Бере участь у різних семінарах, онлайн-курси підвищення кваліфікації, українських та міжнародних форумів і конференцій.

 

 

 

Рябова Юлія Миколаївна
викладач кафедри

Фахівець в галузі викладання професійної англійської мови-ESP. Бере участь у різних семінарах, онлайн-курси підвищення кваліфікації, українських та міжнародних форумів і конференцій.
Наукові інтереси: конкурентоспроможність майбутніх соціальних працівників.

Події та оголошення


жовтня
27
Проведення Фестивалю «Кіно проти корупції»

Міністерство освіти і науки України Чорноморський національний університет імені Петра Могили 54003, Україна м. Миколаїв вул. 68 Десантників, 10 Телефон: (0512) 50-03-33 Факс: (0512) 50-00-69 e-mail: rector@chmnu.edu.ua Прес-анонс В ЧНУ ім. Петра Могили в межах проведення Фестивалю «Кіно проти корупції» відбуватимуться  …