Кафедра єдиноборств і силових видів спорту - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедра єдиноборств і силових видів спорту


Кафедра єдиноборств і силових видів спорту була створена 1 вересня 2015 року як складова кафедра факультету фізичного виховання і спорту.

Кафедра забезпечує своїх студентів сучасними знаннями з техніки викладання обраного виду спорту, навчає методиці та організації тренувального процесу, підготовці організаційних питань щодо проведення змагань різного рівня.

Студенти мають можливість отримати грунтовні знання, опанувати різноманітні загальні та спеціальні дисципліни, стають висококваліфікованими викладачами фізичного виховання, тренерами.

Склад кафедри:

Юрій Анатолійович Радченко – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, спеціальність 24.00.01. – «Олімпійський і професійний спорт». Захистив кандидатську дисертацію на тему «Контроль технічної підготовленості борців греко-римського стилю з урахуванням психофізіологічних особливостей», 2012 р. Майстер спорту України з вільної боротьби. Заслужений тренер України з рукопашного бою. Директор Всеукраїнської федерації України з рукопашного бою. Суддя Міжнародної категорії.

Юрій Аркадійович Бріскін – доктор наук з фізичного виховання і спорту, спеціальність 24.00.01. – «Олімпійський і професійний спорт». У 2007 р. захистив докторську дисертацію на тему «Теоретико-методичні основи спорту інвалідів як складової міжнародного олімпійського руху». Експерт експертних рад з питань проведення експертизи дисертацій МОН; учасник робочих груп з розроблення стандартів вищої освіти України. Керівник наукової теми; головний редактор наукового журналу «Фізична активність, здоров’я і спорт»; член редакційної колегії наукових фахових видань України.

Георгій Валерійович Коробейніков – доктор біологічних наук (2001), професор. Член-кореспондент УАН (2004); відділення гуманітарних наук. Член міжнародного наукового товариства вивчення стресу і тривожності (STAR, 1996); національний представник від України у Європейському товаристві психології здоров’я (EHPS, 1995); член національного наукового товариства фізіологів України та національного наукового товариства геронтологів і геріатрів України. Учасник пілотних досліджень за програмою міжнародного співробітництва Європейського дослідження старіння (European survey on ageing protocol, 1998); брав участь у розробці та апробації законодавчого акту України (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 22.03.96 N 59 “Про затвердження граничних норм підіймання і переміщення важких речей неповнолітніми”). Основні напрямки творчої діяльності: психофізіологічна та психологічна діагностика спортсменів, спортивна психофізіологія, геронтологія, фізіологія  когнітивної психології, превентивна медицина, біологічна кібернетика. Автор (співавтор) понад 200 наукових праць; співавтор 5 патентів. Захоплення: філософія, теологія.
Олександр Васильович Міненко – доцент (б.в.з.), заслужений тренер України з рукопашного бою. Віце-президент Федерації Миколаївської області з рукопашного бою. Суддя національної категорії.

Іван Олегович Чабан – заступник декана факультету фізичного виховання і спорту, викладач, тренер вищої категорії з легкої атлетики.

Олег Васильович Дубачинський – викладач кафедри єдиноборств і силових видів спорту

Катерина Сергіївна Савущик – провідний фахівець кафедри єдиноборств і силових видів спорту

Події та оголошення


Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Листопада
17
ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку»

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує  усіх охочих взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку», яка відбудеться 17 листопада 2016 р. Матеріали для участі у конференції приймаються до 14 листопада 2016 …

Листопад
13
Редакційний відділ МНУ імені В. О. Сухомлинського запрошує філологів до публікації!

Редакційний відділ МНУ імені В. О. Сухомлинського запрошує до публікації власних наукових розробок у фаховому виданні «Науковий вісник Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Філологічні науки (літературознавство)». Статті приймаються до 13 листопада, розсилка збірника у грудні. Детальніше – в …