Біла Антоніна Альбертівна


Аспірант, в.о. викладача кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації
Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 2014 р. закінчила факультет еколого-медичних наук ЧНУ ім. П. Могили та отримала диплом магістра зі спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища».

У 2014-2016 рр. працювала на посаді завідувача лабораторії хімії та екологічного моніторингу.

З вересня 2017 р. працює на посаді провідного фахівця кафедри та в.о. викладача (за внутрішнім сумісництвом).

У 2018 р. вступила до аспірантури за спеціальністю 091 «Біологія» та працює на посаді в.о. викладача (за внутрішнім сумісництвом).

Коло наукових інтересів: психофізіологія, спортивний та екологічний туризм.

 

Контакти:
Профіль у Google Академії 
Телефон: (0512) 76-55-95

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …