Єрмакова Інна Олександрівна


Старша викладачка кафедри журналістики

Закінчила Київський інститут бізнесу і технологій.

З 2008 року професійна діяльність пов’язана з фотографією.

Член Правління Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ).

З 2010 року Голова Луганської обласної організації НСФХУ, з 2015 року Голова Вінницької обласної організації НСФХУ.

Протягом 2008-2011 рр.. – співзасновниця міжрегіонального конкурсу фотомистецтва серед дітей та молоді «Фотостарт» (м. Луганськ-Донецьк-Харків). З 2011 по 2014 рр. очолювала кафедру художньої фотографії Луганської державної академії культури та мистецтв.

Авторка циклу навчальних лекцій-практикумів у вінницькому фотоклубу «Обрій», учасниця робочої групи з ліцензування та впровадження у навчальний процес спеціалізації фаху «Фотограф» Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації людей з інвалідністю «Поділля».

Тренерка міжнародної медіа-школи для студентів та аспірантів «Міжкультурна комунікація», організованої кафедрою журналістики Донецького національного університету імені Василя Стуса спільно з Інститутом славістики Дрезденського технічного університету.

Тренерка медіашколи «VIN-MEDIA» для головних редакторів районних газет Вінницької області в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса (спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікації з громадскістю Вінницької ОДА і з ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ»).

Співзасновниця мистецько-інформаційного проекту ветеранів АТО «Життя на нулі» (2017-2019 рр., м. Вінниця), кураторка та модераторка. В рамках проекту проведено більше 60 виставок та подій серед яких виставки в національному історико-архітектурному комплексі «Київська фортеця», національному музеї історії України, Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, міністерстві культури України, Посольстві республіки Литва в Україні, Посольстві України в Литві, краєзнавчий музей м. Укмерге (Литва) та багатьох містах України.

Організаторка та кураторка виставково-інформаційних проектів на військову тематику в Польщі ( м. Лодзь 2017р.) та Литві (Вільнюс, Укмерге, Юрбаркас 2018 р.).

Співорганізаторка фотовиставки «Об’єктивна історія» до ювілею УПА: Національний музей історії України у другій світовій війні, Міністерство культури України. (м. Київ.2017 р.).

Учасниця проекту «Український Донбас: незнайомі сторінки», організованого Східно-європейським національним університетом імені Лесі Українки та  Асоціацією переселенців Донбасу і Криму.

Ініціаторка соціального експерименту – медіа-проекту «Разом без обмежень», що був реалізований студентами кафедри журналістики Донецького національного університету імені Василя Стуса та спеціалістами та слухачами Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації людей з інвалідністю «Поділля». Керівниця групи фіналістів конкурсу студентських робіт фестивалю «Праволюдяність: MEDIAFEST», організованим інститутом журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Центром інформації про права людини, ПРОООН в Україні. Випускниця Академії з прав людини для викладачів та викладачок журналістстики.

Авторка та учасниця всеукраїнських та міжнародних виставок з фотомистецтва.

Співавторка навчального посібника «Візуальний контент медіа як інструмент маніпуляцій у контексті інформаційно-смислової війни».

Науковий консультант виставкових проєктів у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.

Тренерка з медіаосвіти від Академії української преси,  DW Akademie.