Реальні історії з життя професіоналів: як стати лідером та впливати на зміни у суспільстві: запрошуємо до участі

Шановні студенти,

е подія, яка об’єднає впливових професіоналів у сферах локального та міжнародного бізнесу, громадського сектору та ЗМІ, які поділяться своїми історіями успіху та випробувань на шляху до лідерства.

Тема форуму: «Реальні історії з життя професіоналів: як стати лідером та впливати на зміни у суспільстві».

Мета форуму – показати шляхи до реалізації ваших цілей та мрій через власний досвід успішних спікерів.

Спікери:

1. Ендрю Сакс – CEO та засновник американської компанії Nobel Learning PBC, яка працює в понад 142 країнах світу, більше 30 років стажу роботи в американських компаніях на керівних посадах.
  2. Назарій Рубаняк – журналіст та кореспондент «Суспільне: Миколаїв».
  3. Ольга Вербицька – власниця кав’ярні «Cafes Richard», проєктна менеджерка «Агенції Регіонального Розвитку Миколаївської області» при Миколаївській обласній раді.
  4. Спікер Х.

Коли? – 10 травня 2024 року

Початок о 14.00 за Києвом.

Захід проводитиметься у змішаному форматі

Кількість офлайн-місць обмежена!

Найактивніші учасники отримають подарунки від спонсорів заходу «Cafes Richard».

Приєднуйтеся до “Горизонту Лідерства 2024”, щоб дізнатися, які кроки вам потрібно зробити, щоб стати успішним лідером у своїй сфері, та як перебороти будь-які перешкоди на цьому шляху!

Заповнити форму для реєстрації можна до 9 травня включно.

травня

Шановні студенти, Запрошуємо на перший студентський форум «Горизонт Лідерства 2024» у ЧНУ імені Петра Могили! Ц е подія, яка об’єднає впливових професіоналів у сферах локального та міжнародного бізнесу, громадського сектору та ЗМІ, які поділяться своїми історіями успіху та випробувань на …