Дистанційна освіта: презентація освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» для другого (магістерського) рівня вищої освіти


14 травня 2024 для представників роботодавців відбулася презентація освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення для другого (магістерського) рівня вищої освіти, що буде реалізовуватися у дистанційному форматі. На презентації були присутні представники харківського ІТ кластеру, компанії GlobalLogic  та Департаменту розробки програмного забезпечення Приват Банку.

Дану освітню програму було обрано в якості експерименту  в межах реалізації міжнародного  проєкту CBHE Erasmus+ DEFEP  «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти і представників ринку праці».

Дистанційне навчання – це можливість для здобувача освіти самостійно планувати як, де і скільки часу витрачати на навчання. Абсолютно всі процеси відбуваються через платформу для онлайн освіти в особистому кабінеті здобувача.

Гарант освітньої програми Давиденко Євген розповів про основні особливості реалізації навчального процесу в дистанційному форматі, окреслив основні компетентності та програмні результати, які набувають випускники.

Доповідь викликала зацікавленість та схвалення присутніх.