На сьогодні на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили також функціонують курси підвищення кваліфікації за наступними напрямами:
Програми курсів складаються відповідно до вимог щодо їхнього провадження та враховуючи потреби замовників.
У 2014 році ЧНУ імені Петра Могили почав співпрацю у сфері підвищення кваліфікації військовослужбовців в межах реалізації проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему». Головними партнерами проєкту є Міністерство іноземних справ Королівства Норвегія та Міжнародний фонд соціальної адаптації.
Основними напрямами підвищення кваліфікації (перепідготовки) військовослужбовців є:
Поряд із зазначеним, методика підвищення кваліфікації військовослужбовців включає проведення «Днів кар'єри» для того, щоб допомогти слухачам психологічно адаптуватись у сучасних умовах пошуку роботи, навчитись правильно складати необхідні документи, ознайомитись із статистичними даними по вакансіях. У межах курсу провідні фахівці та керівники Миколаївського регіонального центру зайнятості проводять низку навчальних тренінгів, спрямованих на дослідження ринку праці, підготовку резюме та особливості ведення співбесіди.
Крім цього, на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили функціонує Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, який здійснює психологічний супровід процесу професійної перепідготовки військових (проводить індивідуальні та групові психологічні консультації за запитом; мікрогрупові коуч-сесії, спрямовані на активізацію життєдіяльності, посилення особистісних ресурсів та можливостей, розвиток здатності до ціле покладання; тематичні тренінги, які сприяють особистісному та професійному розвитку; психологічні заходи направлені на попередження кризових явищ).
Спільно з працівниками відділу професійного навчання Миколаївського регіонального центру зайнятості університет запровадив програму професійної адаптації безробітних громадян: вільне користування читальними залами та всіма комп’ютерними класами, доступ до внутрішньої мережі та мережі Internet, допомога працівників Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили тощо.
Основними напрямами з підвищення кваліфікації безробітних є актуальні спеціальності, які користуються стабільно високим попитом на ринку праці:
ЧНУ імені Петра Могили є одним з ЗВО серед навчальних закладів, який має Центр сертифікаційного навчання за програмою бухгалтерського обліку «1С: Підприємство». Для слухачів сертифікатних програм по напрямку автоматизація обліку разом з посвідченням про підвищення кваліфікації державного зразка видається сертифікат фірми 1С.
На базі ЧНУ імені Петра Могили можна скласти іспит для отримання сертифікатів за такими курсами:
Всі слухачі сертифікатних програм отримують спеціальне методичне забезпечення. Викладачі, які забезпечують навчальний процес, мають відповідні сертифікати, що дають право викладання спеціальних курсів по автоматизації обліку.
Навчально-науковий інститут післядипломної освіти співпрацює з юридичними особами області, Миколаївським регіональним центром зайнятості, громадськими організаціями та приватними особами з надання послуг по підвищенню кваліфікації.
ЧНУ імені Петра Могили має право підвищувати кваліфікацію фахівців згідно з ліцензією за всіма акредитованим спеціальностями.
По закінченні усі слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка. Вартість навчання залежить від наповнюваності груп.
вул. 1-а Воєнна, 2, м. Миколаїв, 54003 (10-й корпус, каб. № 10-104)
5.103ipo@gmail.com
+38 (0512) 76-55-59
Viber (093) 329 25 04
Facebook
Робоча програма тематичного удосконалення лікарів з циклу «Актуальнi питання клiнiчної біохімії»
Робоча програма тематичного удосконалення лікарів з циклу «Актуальнi питання клінічної фармакології»
Робоча програма тематичного удосконалення лікарів з циклу «Актуальнi питання патоморфології»
Робоча програма тематичного удосконалення лікарів з циклу «Актуальнi проблеми дитячої психіатрії»