На базі ЧНУ імені Петра Могили було проведено семінар для науково-педагогічного персоналу Харківського національного університету внутрішніх справ

25 жовтня 2021 року доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили Тетяна Акімова провела семінар-практикум для науково-педагогічного персоналу кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Харківського національного університету внутрішніх справ. Захід стосувався теми організації освітніх заходів та інтерактивного навчання онлайн.

Семінар проходив на онлайн-платформі ZOOM. Під час зустрічі учасники розглянули актуальні питання, присвячені дистанційній роботі, зокрема: базові поняття про можливості ZOOM; інтерактивні методи парної та групової роботи; віртуальні дошки для модерації, проведення освітніх заходів онлайн та інтерактивного навчання; сервіси для проведення тестів та створення вікторин.

Тетяна Акімова поділилася досвідом щодо впровадження дистанційного навчання в ЧНУ імені Петра Могили, організації подій в онлайн форматі, зокрема Міжнародного проекту Жана Моне «Академія досліджень ЄС для шкрлярів та студентів» та продемонструвала основні можливості різних платформ для взаємодії зі студентами.

Учасники обмінялися думками, висловили слова подяки за змістовний захід та побажання подальшого розвитку й вдосконалення роботи.