Проєкт Жана Моне «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів»

Проект Жан Моне «Академія досліджень Європейського Союзу для школярів та студентів» спрямований на створення співпраці учнів 9-11 класів та студентів для активних досліджень у галузі європейських студій.

Період реалізації: 01.09.2020-31.08.2022

«Академія досліджень Європейського Союзу для школярів та студентів» включатиме 2 навчальні сесії: весняну – «Хто і як приймає рішення в Європейському Союзі» (2 дні, 59 учасників) та літню – «Соціальна політика Європейського Союзу» (2,5 дня, 62 учасники). Під час сесій заплановані інтерактивні лекції, тренінги, рольові ігри тощо. У Академії студенти розробляють дипломні проекти з вивчення ЄС та презентують їх наприкінці навчання. Після закінчення Академії учасники отримають сертифікати про навчання. Найактивніші учасники будуть нагороджені цінними призами.

Викладання

Загалом будуть викладатися два навчальних предмети: “Уроки про Європейський Союз” для учнів 9-11 класів у школах міста Миколаєва та Миколаївської області. Уроки в межах уроків Всесвітньої історії (курс 8 год. для 80 осіб) та дисципліна «Історичні та правові засади інтеграційних процесів в ЄС» для студентів бакалаврів зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Віртуальна платформа

Для кращого навчання студентів та учнів буде створена віртуальна платформа «Європейські дослідження для студентів та школярів». Віртуальна платформа буде створена окремо для учнів та студентів і складатиметься з програм, планів занять, завдань, текстових та відеоматеріалів та документів для підготовки учнів та студентів до курсів “Історичні та правові засади інтеграційних процесів в ЄС” та “Уроки про Європейський Союз “. Студенти можуть завантажувати завдання та тестові роботи для перевірки викладачами та бачити оцінку в своєму особистому кабінеті на віртуальній платформі. Тести, вікторини та запитання для самоперевірки студентів також будуть розміщені на віртуальній платформі.

Проект сприятиме широкому вивченню Європейського Союзу в шкільному та університетському середовищі та загалом у суспільстві. Він також сприятиме взаємодії молодого покоління Миколаївщини в процесі навчання та спілкування.

Про проект «Академія досліджень ЄС для школярів та студентів»
Команда проекту
Презентація проекту
«Уроки про ЄС» для школярів 9-11 класів