Кафедра української філології, теорії та історії літератури


Контактна інформація:

Кафедра розташована: 11-й корпус, кімн. 11-309
Телефон: (0512) 76-92-80

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Шестопалова Тетяна Павлівна доктор філологічних наук, професор завідувач Tetyana.Shestopalova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Даниленко Ірина Іванівна доктор філологічних наук професор Iryna.Danylenko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Островська Людмила Станіславівна кандидат філологічних наук доцент Lyudmyla.Ostrovska@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Пономаренко Сергій Сергійович кандидат філологічних наук заступник завідувача, доцент serhiy.ponomarenko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Крутоголова Олена Вікторівна кандидат педагогічних наук доцент Olena.Krutoholova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Денищич Тетяна Альбертівна кандидат педагогічних наук доцент Tetyana.Denyshchych@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Лебединцева Наталія Михайлівна кандидат філологічних наук доцент, докторант Nataliya.Lebedyntseva@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Руссова Владлена Миколаївна кандидат філологічних наук доцент Vladlena.Russova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Косарєва Галина Сергіївна кандидат філологічних наук доцент б.в.з. Halyna.Kosaryeva@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Поліщук Ольга Леонідівна кандидат філологічних наук старший викладач Olha.Polishchuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Колот Ольга Дмитрівна магістр філології старший викладач Olha.Kolot@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Цибульська Александра Марківна магістр філології старший викладач Aleksandra.Tsybulska@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Харчук Оксана Володимирівна магістр філології старший викладач Oksana.Kharchuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Полуектова Анастасія Юріївна магістр філології викладач, здобувач Anastasiya.Poluektova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Понкратова Валентина Миколаївна магістр філології викладач Valentyna.Ponkratova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Білошапко Валерія Сергіївна магістр філології викладач Valeria.Biloshapko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Томіна Олександра Олександрівна магістр філології викладач Oleksandra.Tomina@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Скорохід Інна Анатоліївна провідний фахівець Inna.Skorokhid@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80

 

 

Події та оголошення


Журнал «Простоекономіка»

Кому потрібно розумітись в економіці і фінансах? Якщо економіка оточує всіх людей і всі люди мають гроші, то в цих речах, основних їх моментах мають розумітись усі. Своїм журналом ми ламаємо стандарти подання професійної інформації. Ми знайомимо всіх з серйозними, …

квітня
19
Перегляд кінострічки “Віфлеєм”

Запрошуємо до перегляду кінострічки “Віфлеєм” з нагоди святкування 70-річчя держави Ізраїль 19 квітня на 10.30 в ауд. 11-210

квітня
25
Семінар з прикордонних студій професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду Астрід Феллнер

25 та 26 квітня на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили пройде семінар з прикордонних студій під керівництвом професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду (Німеччина) АСТРІД ФЕЛЛНЕР у рамках міжнародної програми Erasmus+. Seminar Program: Doing Cultural Border …