Кафедра української філології, теорії та історії літератури


Контактна інформація:

Кафедра розташована: 11-й корпус, кімн. 11-309
Телефон: (0512) 76-92-80

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Шестопалова Тетяна Павлівна доктор філологічних наук, професор завідувач Tetyana.Shestopalova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Даниленко Ірина Іванівна доктор філологічних наук професор Iryna.Danylenko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Островська Людмила Станіславівна кандидат філологічних наук доцент Lyudmyla.Ostrovska@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Пономаренко Сергій Сергійович кандидат філологічних наук заступник завідувача, доцент serhiy.ponomarenko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Крутоголова Олена Вікторівна кандидат педагогічних наук доцент Olena.Krutoholova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Денищич Тетяна Альбертівна кандидат педагогічних наук доцент Tetyana.Denyshchych@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Лебединцева Наталія Михайлівна кандидат філологічних наук доцент, докторант Nataliya.Lebedyntseva@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Руссова Владлена Миколаївна кандидат філологічних наук доцент Vladlena.Russova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Косарєва Галина Сергіївна кандидат філологічних наук доцент б.в.з. Halyna.Kosaryeva@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Поліщук Ольга Леонідівна кандидат філологічних наук старший викладач Olha.Polishchuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Колот Ольга Дмитрівна магістр філології старший викладач Olha.Kolot@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Цибульська Александра Марківна магістр філології старший викладач Aleksandra.Tsybulska@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Харчук Оксана Володимирівна магістр філології старший викладач Oksana.Kharchuk@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Полуектова Анастасія Юріївна магістр філології викладач, здобувач Anastasiya.Poluektova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Понкратова Валентина Миколаївна магістр філології викладач Valentyna.Ponkratova@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Білошапко Валерія Сергіївна магістр філології викладач Valeria.Biloshapko@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Томіна Олександра Олександрівна магістр філології викладач Oleksandra.Tomina@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80
Google Scholar
Скорохід Інна Анатоліївна провідний фахівець Inna.Skorokhid@chmnu.edu.ua
(0512) 76-92-80

 

 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …