Дисципліни та лектори. Набір 1 вересня 2016 р.


Навчальний план

1 КУРС



Дисципліна


Лектор



1.

2.
Історія України

3.
Історія української культури

4.
Іноземна мова

5.

6.
Фізичне виховання

7.
Вища математика

8.
Фізика

9.
Старченко В.В.

10.
Екологія

11.
Програмування

12.
Старченко В.В.

13.
Структура та організація даних в ЕОМ


 

2 КУРС



Дисципліна


Лектор



1.
Фізичне виховання

2.
Ромакін В.В.

3.
Теорія ймовірності та математична статистика

4.
Солобуто Л.В.

5.
Ромакін В.В.

6.
Пузирьов С.В.

7.
Організація баз даних

8.
Технологічна практика

9.
Старченко В.В.

10.
Internet-технології та бази даних

11.
Пузирьов С.В.

12.
Методи та засоби тестування програмного забезпечення
Гожий В.О.

13.
Бойко А.П.
14.
Дисципліна за вибором студента – 1(гуманітарний блок)
15.
Дисципліна за вибором студента – 2(гуманітарний блок)

Перелік:
Основи екології
Англійська мова (за фахом)

 

3 КУРС



Дисципліна


Лектор


1.
Іноземна мова (друга)

2.
Фізичне виховання

3.
Алгоритми та методи обчислень
Гожий О.П.

4.
Голобородько А.М.

5.
Солобуто Л.В.

6.
Системне програмне забезпечення
Савінов В.Ю.

7.
Пузирьов С.В.

8.
Інженерія програмного забезпечення
Бурлаченко І.С.

9.
Виробнича практика

10.
Web-технології
Бурлаченко І.С.

11.
Салтовський Б.Г.

12.
ПЗ розподілених інформаційних систем
Бурлаченко І.С.
13.
Теорія автоматів і формальних мов
14.
Методи та системи розпізнавання образів
Кутковецький В.Я.
15.
Дисципліна за вибором студента – 3(гуманітарний блок)

Перелік:
Основи екології
Англійська мова (за фахом)

 

4 КУРС



Дисципліна


Лектор



1.
Іноземна мова (друга)

2.
Фізичне виховання

3.
Крайник Я.М.

4.
Журавська І.М.

5.
Старченко В.В.

6.
Журавська І.М.

7.
Безпека життєдіяльності та основи охорони праці

8.
Переддипломна практика
Калініна І.О.

9.
Дипломне проектування

10.
Дворник О.В.

11.
Пузирьов С.В.

12.
Крайник Я.М.

13.
Технологія створення мобільних додатків
Бурлаченко І.С.

14.
Формальні граматика та компілятори

15.
Сучасні інформаційні системи і технології

16.
FPGA (Field-Programmable Gate Array)

17.
Project Management

 

Події та оголошення


грудня
14
Церемонія нагородження переможців конкурсу “Ліга кращих”

1-10 грудня тривало голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області в рамках конкурсу «Ліга кращих». Уже завтра, 14 грудня, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Ліга кращих», яку організовує кафедра соціальної роботи, управління й педагогіки. Розклад …

грудня
18
Гра Гюнтера Хорна «Тюрма»

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у грі Гюнтера Хорна «Тюрма». Ця гра виробляє навички комунікації, а також, як будь-яка гра, де є місце конкуренції, суперництва, азарту, може допомогти у вираженні своєї індивідуальності й …

грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …