Викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти-геодезисти ЧНУ імені Петра Могили доєднались до презентації вебзастосунка «Biodiversity Viewer»


13 лютого 2024 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти-геодезисти ЧНУ імені Петра Могили доєднались до презентації вебзастосунка «Biodiversity Viewer», яку організувало Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

     Спікерами заходу стали Марина Шимкус, директорка департаменту Міндовкілля, а також Олексій Василюк, представник ГО «Українська природоохоронна група».

      Міндовкілля представило новий інструмент для охорони біорізноманіття для  всіх зацікавлених учасників процедур оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки.

     Цей онлайн інструмент у лічені хвилини надає інформацію про біологічні види, що підлягають особливій охороні, а також дозволяє зробити експрес-оцінку конкретної території на наявність таких видів. Тому онлайн застосунок значно полегшить роботу учасників процесу ОВД та СЕО. Наразі система вже містить близько 2.5 млн даних.

  «Biodiversity Viewer» є відкритим програмним забезпеченням, який розробили ГО «Українська природоохоронна група» та The Habitat Foundation в межах проєкту «GBIF Viewer – an open web-based biodiversity conservation decision-making tool for policy and governance.

     «Biodiversity Viewer» спрощує процес ухвалення рішень щодо охорони біорізноманіття.

  Дякуємо за можливість як  викладачам кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили, так і студентам спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» бути долученими до заходу,

   Віримо, отриманні знання знадобляться студентам під час вивчення дисциплін «Управління розвитком екомереж», «Розвиток заповідних територій», а також сприятимуть отриманню навичок щодо розбудови екологічної мережі держави!