Відкриття XXIІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Могилянські читання-2019»

11 листопада у приміщенні Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулось відкриття «Могилянських читань-2019». Захід відкрив проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця.

Конференція «Могилянські читання – 2019: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти»присвячені Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку – міжнародному святу, що щорічно відзначається 10 листопада. У Могилянці тиждень науки проходитиме з 11 по 16 листопада 2019 року.

Головна мета конференції – надати можливість викладачам, докторантам, аспірантам та науковій громадськості презентувати результати досліджень із освітніх, суспільних, природничих, гуманітарних, комп’ютерних і технічних наук, права, публічного управління та охорони здоров’я.

На відкритті виступила директорка Науково-дослідного інституту полоністики, кандидаткаісторичних наук, доцентка кафедри історії ЧНУ ім. Петра Могили Ольга Морозова, яка показала присутнім презентацію, в якій ділиться досвідом міжнародного стажування на базі двох польських університетів: Краківського та Варшавського. За словами пані Ольги, отриманні знання можна впроваджувати в нашу систему освіти, адже це ті новинки, яких сьогодні потребує від нас суспільство, в тому числі і Європейське.

«Ми намагаємося йти на випередження. Дізнаватися те, що вже відбулось в провідних європейських університетах і намагатись не лише впроваджувати, а ще й розвивати, удосконалювати та додавати своє для того, щоб ЧНУ ім. Петра Могили став передовим університетом не лише Миколаєва, а й всієї України», – розповідає Ольга Морозова.

Загалом «Могилянські читаня-2019» передбачають роботу за такими секціями:

• Освіта та суспільні науки
  • Охорона здоров’я. Фізичне виховання та спорт
  • Гуманітарні науки
  • Природничі науки
  • Технічні науки
  • Право
  • Публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів.

Також в рамках тижня науки з 11 по 16 листопада проводитимуться наукові конференції і семінари. Детальніше теми секцій та семінарів можна переглянути за посиланням.

Повнотекстова наукова інформація доповідачів за рекомендаціями секцій надрукована у фахових випусках наукового журналу «Наукові праці» (видавництво ЧНУ ім. Петра Могили, категорія В) за різними серіями.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).