У Могилянці відбулась зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)


Україна, 04116, м. Київ,  вул. Ванди Василевської, буд.7,
 тел.: +38/044/3311198  e-mail: ukraine@unicheck.com

ЧНУ ім. П. Могили разом з Unicheck перевірятиме наукові роботи на ознаки плагіату

    Чорноморський національний університет імені Петра Могили  в когорті найкращих ВНЗ, що сповідують дотримання принципів академічної доброчесності. На робочій  зустрічі  23 травня 2019 року щодо забезпечення академічної доброчесності за участі представників сервісу Unicheck Україна та керівництва  ЧНУ ім. П. Могили  було представлено сервіс онлайн-пошуку плагіату Unicheck.

     Голова Unicheck Україна Андрій Сідляернко продемонстрував оновлений звіт та інтерфейс сервісу Unicheck, який дозволить експертам просто та швидко зробити висновки щодо можливих зловживань, академічного шахраювання та наявності плагіату у роботі.  Unicheck може працювати з текстами на 22 мовах у різних форматах, а для перевірки однієї сторінки тексту необхідно до 20 секунд. Детально були розглянуті базові можливості користувача системи, засоби адміністрування, інструментарій перевірки та збереження звітів.  Сервіс Unicheck працює як у мережі Інтернет, так і в інтеграції з навчальними системами (Moodle, Canvas, Blackboard, Schoology, Google Classroom та ін.). Завдяки зручному функціоналу сервіс дозволяє порівнювати наукові роботи не тільки з інтернет-джерелами, а й академічною базою закладу освіти, а також з усіма документами в певному обліковому записі. Окрім того, він не потребує надскладної технічної підтримки або ж новітнього обладнання. Для перевірки тексту на плагіат завдяки Unicheck необхідно: найпростіший комп’ютер, браузер і доступ до мережі Інтернет.

      Місія Unicheck — підвищити якість освіти в Україні за рахунок впровадження принципів академічної доброчесності в університетську культуру та покращення академічної мотивації студентів та викладачів. Задля її реалізації проводяться конкурси з академічної доброчесності, готуються методичні посібники з академічної доброчесності, та проводяться для ЗВО України заходи щодо покращення якості написання академічних та наукових робіт. А на початку квітня 2018 року ТОВ «Антиплагіат» (Unicheck Україна) та Міністерство освіти і науки України уклали Меморандум, згідно до якого українські виші отримали можливість найближчі 7 років безкоштовно використовувати надсучасний сервіс перевірки наукових робіт на плагіат. Зокрема, Unicheck Україна виступив  одинм із організаторів міжнародної освітньої конференції «Академічна чесність: практичний вимір» 11-12 квітня  2019 року, що надала можливість узагальнити успішні практики української освітньої спільноти в питаннях академічної доброчесності та якості освіти та проаналізувати, які стратегічні та практичні зміни варто здійснити для побудови якісно нової системи освіти України.

         Щодня ми працюємо над удосконаленням можливостей сервісу Unicheck. Сервіс  працює з текстами на 22 мовах у форматах PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, ODT, ODS, ODP, RTF, PAGES, TXT, HTM, HTML, Google Docs via Google Drive, а для перевірки однієї сторінки тексту  необхідно до 20 секунд. Завдяки зручному функціоналу сервіс дозволяє порівнювати наукові роботи не тільки з інтернет-джерелами, а й академічною базою закладу освіти, а також з усіма документами в певному обліковому записі. Окрім того, він не потребує надскладної технічної підтримки або ж новітнього обладнання. Для перевірки тексту на плагіат завдяки Unicheck необхідно: найпростіший комп’ютер, браузер і доступ до мережі Інтернет.

            Сервіс пошуку плагіату Unicheck вже успішно використовують понад 120 українських та 500 іноземних навчальних закладів, зокрема в США, Іспанії, Бельгії, Нідерландах, Індії, Латинська Америка, Австралія та інші. Серед них: University of Tennessee (США), Universidad Rey Juan Carlos (Іспанія), Connections Education®Pearson (США), Universidad Complutense de Madrid (Іспанія), Western Governors University (США) та інші. Восени 2018 року Unicheck було обрано в якості основного програмного забезпечення для визначення унікальності студентських робіт від Освітньої мережі штату Юта (UEN, США) на наступні 5 років. UEN об’єднує понад 20 тис. студентів у 8 вищих закладах освіти,  8 технічних коледжах та понад 640 тис. учнів у 1098 школах.

            Unicheck пильно стежить за мейнстрімом у ІТ технологіях у галузі освіти та задає тренд для інших. Так, сервіс Unicheck було обрано до числа фіналістів престижної нагороди серед освітніх технологій, які вдосконалюють викладання та навчання для студентів «2018 Tech & Learning Awards of Excellence».