Миропольцева Ніна Ігорівна


старший викладач кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук

Освіта та професійний шлях

У 2013 році закінчила Чорноморський державний університет імені Петра Могили.

У 2013-2016 роках навчалась в аспірантурі Чорноморського національного університету  імені Петра Могили.

Автор 33 публікацій, з них 1 монографія (закордонна), 17 статей у фахових виданнях України, 4 статті в закордонних виданнях (1 англомовна).

Викладає дисципліни: «Вікова та педагогічна психологія», «Математична статистика та математичні методи у психології», «Основи наукових досліджень», «Практикум із загальної психології», «Методика викладання психологічних дисциплін».

 

Захист дисертації

2017 р. – захист кандидатської дисертації зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія (ДК № 043081 від 26.06.2017 р.) в державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Тема дисертаційного дослідження «Розвиток цільової спрямованості особистості підлітка в процесі туристичної діяльності».

Наукові інтереси: вікова психологія, футурреальна психологія, психологія спорту, розвиток особистості у різних формах діяльності.

 

Google Scholar
ninokshilova21@gmail.com
(098) 76-92-76

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …