Миропольцева Ніна Ігорівна


старший викладач кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук

Освіта та професійний шлях

У 2013 році закінчила Чорноморський державний університет імені Петра Могили.

У 2013-2016 роках навчалась в аспірантурі Чорноморського національного університету  імені Петра Могили.

Автор 33 публікацій, з них 1 монографія (закордонна), 17 статей у фахових виданнях України, 4 статті в закордонних виданнях (1 англомовна).

Викладає дисципліни: «Вікова та педагогічна психологія», «Математична статистика та математичні методи у психології», «Основи наукових досліджень», «Практикум із загальної психології», «Методика викладання психологічних дисциплін».

 

Захист дисертації

2017 р. – захист кандидатської дисертації зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія (ДК № 043081 від 26.06.2017 р.) в державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Тема дисертаційного дослідження «Розвиток цільової спрямованості особистості підлітка в процесі туристичної діяльності».

Наукові інтереси: вікова психологія, футурреальна психологія, психологія спорту, розвиток особистості у різних формах діяльності.

 

Google Scholar
ninokshilova21@gmail.com
(098) 76-92-76

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …