Про виховний захід культурно-просвітницького характеру для студентів Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування

14 березня 2024 року відбувся виховний захід культурно-просвітницького характеру з викладем Анастасією Шульгою та студентами третього курсу Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Студенти разом із викладачем відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми», який має найбільше зібрання матеріалів і документів з історії та культури, уродженців і персоналій Південного Прибужжя і міста Миколаєва.

Працівники музею провели екскурсію виставковою залою, у якій знаходяться експонати, що відтворюють неймовірну історію заснування, розбудови та розвитку нашого міста за часів Російської імперії та революційних перепитій початку ХХ ст. Відзначили історичних постатей, котрі відіграли важливу роль в управлінні Миколаєвом, особливо в питанні соціального захисту вразливих верств населення – дітей-сиріт, жінок, самотніх людей похилого віку.