Про виховний захід для студентів спеціальності «Соціальна робота» на тему “Вшанування захисників України. Героїчна спадщина та вдячність”

26 травня 2023 року магістранти 561 групи ЧНУ імені Петра Могили провели онлайновий виховний захід на тему «Вшанування захисників України. Героїчна спадщина та вдячність» для студентів спеціальності «Соціальна робота».

Зокрема організатори акцентували увагу на тих подіях, які сформували і зміцнюють Незалежність України; описали героїчні вчинки наших захисників під час війни; проаналізували ті соціально-психологічні наслідки, до яких призводить війна; ознайомили з публікацією Святослава «Калини» Паламара (захисника Азовсталі) для «Української правди» про історію Віталія та Алли Таран ( бійців полку «Азов», які загинули героїчно захищаючи нашу країну).

А також учасники заходу зустрілися з Вікторією, донькою військовослужбовця, яка розповіла про героїчний шлях свого батька.

На завершення зустрічі завідувачка кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Олена Кузнецова наголосила на важливості заходів з патріотичного виховання, підкреслила необхідність надавати підтримку військовим та членам їх сімей, висловила впевненість у беззаперечній перемозі України.