Про урочисту посвяту студентів першого курсу Навчально-наукового інституту публічного управління та адмініструванняЧНУ імені Петра Могили у сферу “Соціальний працівник”

Щорічно в перший тиждень листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери. Традиційно напередодні цього свята кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили організовує для своїх першокурсників посвяту в студенти спеціальності.

Цьогоріч війна позбавила можливості провести посвяту в соціальні працівники, проте, церемонія відбулася  в онлайн-форматі. Святковий настрій створювали студенти третього, четвертого та шостого курсів.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять усіх воїнів, які загинули в боротьбі за захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії росії проти України.

Вітальну промову до новоспечених соціальних працівників виголосив директор ННІ публічного управління та адміністрування, професор Володимир Ємельянов:

“Я хотів би відзначити, що ця спеціальність буде дуже затребувана, особливо після війни. І хотілося, щоб ви своє життя присвятили цій професії. А ми зі свого боку, кафедра соціальної роботи, професорсько-викладацький склад докладно всіх зусиль, щоб ви опанували цю професію як з точки зору теоретичних знань, так з точки зору практичної діяльності для допомоги  тим, хто потребує”.

Із найкращими побажаннями звернулася до студентів завідувачка кафедри, доцент Олена Кузнецова:

“Вітаємо вас, дорогі першокурсники, зі світом працівників соціальної сери та посвятою у професію. Ми впевнені, що в цей нелегкий час для нашої країни ви зробили правильний крок у власному житті вступивши до ЧНУ імені Петра Могили. Хочемо побажати вам завжди залишатися людиною доброго серця і чуйної душі. У майбутній професії викладатися на всі 100% удосконалюючи і зміцнюючи світ на краще. Успіхів у діяльності, сміливих рішень і гідних вчинків, твердих позицій та впевнених прагнень до свого щастя”.

Викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Могилянки раді вітати у своїй спільноті сім цілеспрямованих, неупереджених, цікавих та талановитих студентів спеціальності “Соціальна робота”:

1. Євгенію Захарову (старосту групи, закінчила Миколаївський ліцей №3 І-ІІІ ступенів, захоплюється народними танцями та вокалом, поглиблено вивчає англійську мову);
  2. Анастасію Каверзу (закінчила Миколаївську приватну ЗОШ I – III ступенів ” Гіпаніс-ЕОС”, захоплюється малюванням);
  3. Ярослава Максименко (закінчив Березнегуватський ЗЗСО I – III ступенів, має досвід роботи діджеєм та організатор в БК);
  4. Анастасію Пахота (закінчила Миколаївську ЗОШ № 57 імені Т. Г. Шевченка, тривалий час займається Кікбоксінгом);
  5. Миколу Стебліна (закінчив Антонівську ЗОШ – інтернат І-ІІІ ступенів, захоплюється футболом та тенісом);
  6. Ганну Сіренко (закінчила Великоолександрівський ЗЗСО, полюбляє вирощувати квіти та кімнатні рослини);
  7. Артура Тебенькова (закінчив Миколаївську ЗОШ №11).

Бажаємо успіхів у навчанні, здобувати маленькі та великі перемоги, досягати своєї мети, ставати кращими кожного дня, стверджуватись в обраній професії та зростати справжніми  агентами змін у нашій країні!

Відео посвяти в професію “Соціальний працівник” студентів першого курсу можна переглянути за посиланням.