Про онлайнову посвяту першокурсників Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили

3 жовтня 2022 року відбулась онлайнова посвята першокурсників Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

З вітальним словом до першокурсників звернулись директор ННІПУА Володимир Ємельянов, завідувачка кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки Оксана Кузнецова, завідувач кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку Олександр Штирьов, куратори та викладачі Інституту.

Також до зустрічі приєднався головний адміністратор платформи дистанційного навчання ЧНУ імені Петра Могили Moodle3 Дмитро Лісков.

Бажаємо нашим першокурсникам бути активними, цілеспрямованими, наполегливими, іти за покликанням серця, любити свою професію, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя!

Разом до перемоги!