17 січня 2024 року, під головуванням завідувача кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку ННІПУА Олександра Штирьова відбувся науковий захід на тему: «Особливості та переваги освітнього процесу у польских та українських ВНЗ: порівняльний аналіз» за участю професорки Факультету суспільних наук Сілезького університету в Катовіцах (Польща) Юліани Палагнюк. Захід мав практикоріентовану спрямованість, під час якого відбулось детальне обговорення освітніх програм «Адміністративний менеджмент» та «Соціальна робота». Професор Палагнюк, виступачи у ролі рецензента ОП » Адміністративний менеджмент», провела детальний аналіз освітніх компонентів програми, надала цінні практичні поради та рекомендації щодо її удосконалення. В заході активну участь приймали здобувачі РВО бакалавр спеціальностей 281 «Публічне управління та адміністрування» та 231 «Соціальна робота», які в ході зустрічі активно задавали актуальні питання представниці польского ЗВО стосовно комунікації між викладачем та студентом, організації та проведення практик, процедури заохочення студентів у позанавчальний час, системи оціювання знань, реалізації процедури академічної доброчесності тощо. Щиро вдячні усім учасникам заходу, який став потужним поштовхом для подальших наукових та творчих звершень в і’мя розбудови вітчизняного освітнього процесу та наукового партнерства!