Особливості роботи Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції: колектив навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування зустрівся зі стейкхолдером Яною Богдашкіною

1 лютого 2024 року в навчально-науковому інституті публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили відбулась онлайн-зустріч зі стейкхолдером – Головним спеціалістом Відділу контролю та нагляду за благоустроєм Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради Яною Богдашкіною. До участі долучилися викладачі Ганна Бондар, Світлана Верба, Анастасія Шульга та студенти першого четвертого курсів інституту.

На зустрічі обговорювали тему «Особливості роботи Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради», у якій спікерка зробила акцент на особливості функціонування Департаменту в умовах повномасштабної війни в Україні.

Окремо пані Яна розповіла про тонкощі роботи Відділу контролю та нагляду за благоустроєм в умовах постійних хаотичних проривів водокомунікацій по всьому місту внаслідок подання води неналежної якості. Розповіла про функціонування інтерактивної карта виданих дозволів на порушення благоустрою міста Миколаєва.

Завершила свій виступ пані Яна позитивним відгуком про командну роботу Департаменту, у якому вона працює від початку його створення, відзначивши важливість працювати разом із кваліфікованими та вмотивованими колегами.

Наприкінці зустрічі студенти мали можливість поставити питання запрошеній лекторці як фахівцю з багаторічним досвідом роботи в публічній службі. Вона розповіла про власний досвід вступу на публічну службу, цікаві робочі моменти.