Переможці конкурсу Віталія Кейса (2017-2018 н.р.)

КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ПАМʼЯТІ ПРОФЕСОРА ВІТАЛІЯ КЕЙСА НА БАЗІ ЦЕНТРУ УКРАЇНСЬКИХ СТУДІЙ ЧОРНОМОРСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ

у 2017-2018 навчальному році ПІДІЙШОВ ДО ФІНАЛУ

Дякуємо всім, хто не залишився байдужим до наукового, творчого доробку й громадянської позиції Віталія Кейса.

Дякуємо Інституту модернізації змісту освіти МОН України (Київ), який підтримав нашу ідею конкурсу інституційно й морально.

Усі ми – організатори й учасники та їхні наукові наставники – зробили добру справу, адже знати більше про людей, які своїми ідеями, знаннями, благодійністю, людяністю піднімають українську гуманітаристику на вищий щабель, і популяризувати їхні імена – наше право й професійний обовʼязок!

У кінці січні журі визначило переможні й найбільш успішні конкурсні роботи. На сайті Чорноморського національного університету імені Петра Могили було розміщено інформацію про них за гаслами, під якими вони надійшли на конкурс.

Сьогодні грамоти, заохочувальні дипломи, сертифікати учасників, подяки науковим керівникам підписано. Ми відправляємо їх до університетів, академій, колегіумів і гімназій, які відгукнулися на нашу пропозицію взяти участь у конкурсі. Наразі подаємо інформацію про кращі роботи, доповнену іменами їхніх авторів. Вона так само найближчим часом буде розташована на сайті ЧНУ імені Петра Могили.

І МІСЦЕ – ЧЕРЕДНИЧОК ТЕТЯНА, студентка IV курсу Київського університету імені Бориса Грінченка, за роботу «Відтворення сенсорики в контексті поетики дому в українських перекладах малої прози Сандри Сіснерос».

ІІ МІСЦЕ – СУХОРУКОВА ІННА, магістрантка I курсу Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», за роботу «”Вбивство Гонзаго” Н.Йорданова: функції та форми вираження шекспірівського інтертексту».

ІІ МІСЦЕ – СОКОЛОВСЬКА ТЕТЯНА, студентка IІІ курсу Київського університету імені Бориса Грінченка, за роботу «Повість Докії Гуменної “Мана” через призму феміністичної наратології».

ІІІ МІСЦЕ – ЛАЗАРОК ЄГОР, учень 11-Б класу Запорізької гімназії № 71, член Малої академії наук України, за роботу «”Тигр” Вільяма Блейка у перекладі Віталія Кейса в контексті української блейкіани».

ІІІ МІСЦЕ – БОЙКО АНГЕЛІНА, студентка IV курсу ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», за роботу «Репортажистика Майка Йогансена як літературний феномен».

ІІІ МІСЦЕ – ПИСЬМЕННА МАРГАРИТА, магістрантка І курсу Херсонського державного університету, за роботу «Сучасна літературна антиутопія: проблема типології».

ЗАОХОЧУВАЛЬНА ВІДЗНАКА ЖУРІ (диплом І ступеня) – Волошина Олександра, учениця 11-Б класу КЗ «Запорізький січовий колегіум» Запорізької обласної ради, за роботу «Особливості художнього перекладу Віталія Кейса: використання “Скрипниківського правопису” у перекладах поетичних творів».

ЗАОХОЧУВАЛЬНА ВІДЗНАКА ЖУРІ (диплом ІІ ступеня ) – Найда Віталій, курсант групи Ф-1-203 Харківського національного університету внутрішніх справ, за роботу «Харківська школа фантастики: основні риси, проблематика, поетика».

ЗАОХОЧУВАЛЬНА ВІДЗНАКА ЖУРІ (диплом ІІІ ступеня) – Дубова Юлія, магістрантка 2 курсу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, за роботу «Творчі цикли в житті українського сенсея».

ДИПЛОМИ Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили:

– Ткачук Вікторія, студентка IV курсу Херсонського державного університету, за роботу «Біблійні образи в поетичній збірці Віри Вовк “Жіночі маски”».

– Зякун Аліна, студентка IІІ курсу Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, за роботу «Художньо-проблемний діапазон поезії Олександра Вертіля».

– Донський Владислав, студент IV курсу Херсонського державного університету, за роботу «Жанрова специфіка роману Макса Кідрука «Бот».

– Пєшкова Олександра, студентка IV курсу Київського університету імені Бориса Грінченка, за роботу «Концептосфера оповідання Оксани Забужко «Дівчатка» в перекладацькому аспекті».

– Проскурін Іван, магістрант IІ курсу Донбаського державного педагогічного університету, за роботу «All the stars are dead now. Постмодерністські інтерпретації містичних візій Вільяма Блейка у плачі на його честь, складеному Девідом Тібетом».

Усім молодим дослідникам, їхнім керівникам бажаємо подальших успіхів, невпинного професійного зростання й розвитку, незмінної любові до літератури!