Конкурс наукових робіт пам’яті Віталія Кейса (2017)

ЧНУ імені Петра Могили запрошує взяти участь у конкурсі студентських наукових робіт пам’яті Віталія Кейса.

До участі в конкурсі прийматимуться роботи, суголосні науково-дослідним інтересам та просвітницько-педагогічній діяльності професора Віталія Кейса, а саме:

– українська література в діалозі з іншими літературами світу; модернізм і авангардизм в українській та американській літературах;

– українська література в західному світі;

– англомовна творчість письменників українського походження;

– проблеми розвитку української літератури в регіоні та локальна ідентичність крізь призму творчості письменників східних та південних регіонів України;

– Шекспір та його вплив на світову культуру;

– українське перекладацтво й перекладацька діяльність Віталія Кейса, біографія, творча й наукова спадщина Віталія Кейса.

Мова робіт: українська.

Кінцевий термін прийому конкурсних робіт – 24 грудня 2017 року.

Дізнатися більше про умови участі можна у розділі Наука: Наукові заходи: Конкурси: Конкурс студентських наукових робіт пам’яті Віталія Кейса (2017)

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики