Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики

Сучасний соціально-економічний та політичний розвиток України потребує розширення міжнародних та міжнаціональних контактів. Для організації такої діяльності необхідні фахівці з міжнародних відносин, яких готує кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики.

Історія становлення кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики

Науково-педагогічна робота кафедри

Студентське життя кафедри

Випускники спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» – це висококваліфіковані фахівці, підготовлені до науково-педагогічної, науково-дослідної та практичної діяльності. Вони володіють на достатньо високому рівні теорією, професійними навичками вивчають дві іноземні мови (можливість третьої факультативно) та можуть обіймати наступні посади:

• аташе;
  • дипломатичний агент;
  • дипломатичний кур’єр;
  • помічник експерта із зовнішньополітичних питань;
  • помічник політичного оглядача;
  • секретар дипломатичного агентства; помічник консультанта із зовнішньополітичних питань;
  • співробітник органів зовнішньополітичної та зовнішньоекономічної діяльності при державних адміністраціях;
  • експерт, референт чи консультант рекламних агентств та ін.

Можуть працювати:

• в органах зовнішньополітичної та зовнішньоекономічної діяльності при державних адміністраціях;
  • в інститутах державної влади (посольства, консульства та інші установи по лінії Міністерства закордонних справ);
  • у наукових інститутах, центрах, дослідницьких групах, зайнятих вивченням та прогнозуванням політичних і соціальних процесів у зарубіжних країнах;
  • в органах служби безпеки, митницях;
  • у представництвах іноземних компаній;
  • в приватних фірмах, що мають міжнародні контакти.

Контактна інформація:

10-й корпус, кімн. 10-319.
alextrigub@ukr.net

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач

Науковий ступінь, вчене звання