ЗНО з гаджетами: ресурси для підготовки


Через карантин проведення ЗНО переноситься. Основна сесія триватиме з 25 червня до 17 липня. Перше тестування з математики вже відбулося вчора, 25 червня. За повідомленням МОН України, формат і процедура у 2020 році не зміняться. Ні кількість предметів, ні прохідний бал у зв’язку з карантином зменшені не будуть.

Портал Studway зробив підбірку як отримати якісну підготовку до ЗНО не закриваючи вкладки з YouTube чи Instagram. Адже головне – яку інформацію ти отримуєш, а не звідки. Тому використовуй свої ґаджети з користю!

 

МОН України

На свій YouTube-канал МОН України викладає не лише відеоуроки для школярів початкових і середніх класів. Міністерство надає і матеріали з підготовки до ЗНО. Зазвичай у ролику міститься інформація із декількох предметів. Переважно це математика, історія, біологія та англійська мова.

фото1.png (1624×806)

 

Turnjourn

Зорова пам’ять є базовою у процесі навчання. Вона допомагає досить легко сприймати і відтворювати матеріал. Цю особливість використали автори TurnJourn. З цією Instagram-сторінкою можна підготуватися до ЗНО та держіспитів з української, англійської та історії України. Окрім того, у stories TurnJourn проводяться інтерактивні тести з відповідями та поясненнями. Такі тестування допомагають перевірити вивчене і пригадати матеріал.

фото2.png (624×478)

 

Prometheus

Тут усе просто. Обираєш безкоштовний курс та йдеш за програмою. Перевагами ресурсу є можливість писати коментарі та спілкуватися з викладачем. Серед доступних предметів – українська мова та література, історія України, математика, англійська. Інформація подається у текстовому та відеоформатах.

фото3.jpg (1864×458)

 

EdEra

Студія онлайн-освіти Educational Era пропонує не лише курси, а й спецпроєкти, інтерактивні підручники та освітні блоги. На порталі розповідають про освітні тенденції та новини. Курси не обмежуються мовою чи історією. Тут є біологія, фізика, географія та інші предмети.

 

Мова – ДНК нації

Освітній проєкт «Мова – ДНК нації» створений для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української. Матеріал тут подається у формі дотепних ілюстрацій. У розділі «Бібліотека» доступна інформація про новий правопис, наголоси, фразеологізми, синоніми, пароніми, орфографію й інші мовні труднощі. Також на сайті можна виконати вправи та написати диктант. Для цього потрібно зареєструватися.

фото5.png (624×374)

 

Osvita.UA

Інформацію про особливості проведення ЗНО та розрахунку балів можна прочитати на сайті Ostiva.UA. Він містить матеріали про структуру тестування, особливості завдань, нарахування балів та написання власного висловлювання.

На сторінці можна знайти подкасти з української літератури. У них вчителі розповідають теорію, біографії авторів та подають стислі виклади творів.