Журналісти Могилянки взяли участь у Першій всеукраїнській олімпіаді з медіаграмотності у форматі «брейн-ринг»


Команда Школи Журналістики ЧНУ імені Петра Могили 29 березня 2021 року взяла участь у Першій всеукраїнській олімпіаді з медіаграмотності у форматі брейн-ринг «Фейкотрощі». Команда ЧНУ імені Петра Могили «НЕстандарти» посіла 3 місце у півфіналі.

1.png

 

Проєкт реалізується ГО «Центр аналітики і розслідувань» та фактчек-проєктом «БезБрехні» за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні. Змагання у форматі брейн-ринг – це запроваджена фахівцями організації нова системна форма засвоєння знань та навичок з медіаграмотності. До участі у проєкті залучали навчальні заклади, де активно впроваджується медіаграмотність та реалізуються різноманітні програми від інших організацій, що займаються медіапросвітницькою діяльністю.

Запрошення до участі в Першій всеукраїнській олімпіаді з медіаграмотності у форматі «брейн-ринг» кафедра журналістики отримала ще у вересні. Саме тоді обрали куратора, учасників та капітана команди. Школу журналістики представляли студентка 6 курсу Анна Чулкова (капітан), студенти 5 курсу – Наталія Засядько, Євген Гончаренко та студенти 2-го курсу – Олена Жовнич та Надія  Токарчук. Куратором команди виступила викладач кафедри журналістики Людмила Бернацька, яка готувала та супроводжувала команду, а також брала участь у ролі спостерігача під час змагань.

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

Команда Могилянки взяла участь в одній з півфінальних ігор, до якої входило ще 5 команд з різних міст України. Команди проходили 6 раундів, у кожному з яких учасникам надсилали гугл-форму з 6 питаннями. На відповідь учасники мали 8 хвилин.

Викладач кафедри журналістики Людмила Бернацька поділилася враженнями від участі:

«Я вперше беру участь у Всеукраїнській олімпіаді з журналістики у форматі брейн-ринг. Це не просто прослухати вебінар чи написати статтю і відправити її. Це нові знайомства як для студентів, так і для мене як для куратора з організаторами, представниками інших вишів, це нова інформація і досвід.  Наша команда посіла третє місце і я вважаю, що це хороший результат, адже питання були досить цікавими і містили прихований підтекст.  Завдяки таким заходам студенти мають можливість зрозуміти, на що звернути увагу і що їм треба прискіпливо вивчати кожне питання і вичитувати тексти, особливо, якщо вони планують займатися викриттям фейків».

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …