Запрошуємо студентів на заняття з розвитку гнучких якостей “Soft skills – необхідні навички сучасної молоді”

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили запрошує взяти участь у заняттях з розвитку гнучких якостей – “Soft skills – необхідні навички сучасної молоді”.

Заняття направлені на розвиток важливих для сучасного випускника вишу компетенцій, що забезпечують його успішну професійну самореалізацію та посилюють ефективність роботи в колективі.

За словами організатора тренінгів Дарії Буй: «Soft skills це навички напряму не пов’язані з конкретною професією, але корисні для підвищення продуктивності праці: вміння працювати в команді, розуміти свої емоції та емоції колег, бути креативним, мати твердий характер тощо».

Заняття проходять в онлайн режимі з використанням тренінгових вправ, технік, інтерактивних прийомів взаємодії. Кожного разу обирають одну навичку, спочатку опрацьовують теорію щодо неї, а потім виконують вправи з її розвитку, від створення образів до ведення щоденнику своїх емоцій. Також програмою передбачено систему домашніх завдань, що сприяють якісному засвоєнню матеріалу та автоматизації навичок.

Також, рекомендується література з тем, посилання на Інтернет-ресурси з відео та аудіо інформацією. Група відкрита, тож до занять може долучитися кожен студент ЧНУ ім. Петра Могили! За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (0512) 769  284, або до аудиторії 10-103.