Запрошуємо на відкриту лекцію-перформанс «ЛЯПАС СУСПІЛЬНОМУ СМАКУ»


Суспільство гідне того мистецтва, на яке заслуговує. Але періодично в історії з’являються сміливі розбишаки, які не гребують підняти руку й дати ляща усьому суспільному.

Взяти хоча б епатажних поетів-авангардистів: Володимира Маяковського, Велимира Хлєбникова, Олексія Кручених, Давида Бурлюка, Василя Каменського, Бенедикта Лівшиця, Данила Хармса та інших. Це найяскравіші імена від футуризму початку минулого століття до наших днів. Чи найбільш ексцентричних й шокуючих художників-концептуалістів, завдяки яким розумієш, що будь-яке мистецтво має право на існування: вже культові черепа й опудала Деміена Хьорста, «фекалії» П’єро Мандзоні, скандальні перформанси Марини Абрамович, супи Campbell’s Енді Воргола, блювотиння Міллі Браун, геніталії Петра Павленського й інших творців «шок-арту».

Чарівні спікерки, журналістка Тетяна Грачева і художниця Марина Холодна з пристрастю розкажуть про всіх цих розбишак, лящів й суспільні смаки в мистецтві. Тема ж хороша!

Стартуємо в четвер, 1 серпня, о 20:30 на літньому майданчику ДОФа, за адресою: вул. Артилерійська, 7.

Лекція може травмувати, обурювати та викликати залежність. Не рекомендується до перегляду веганам і людям з хиткою психікою.

Вхід – ВІЛЬНИЙ

Захід проходить за підтримки Український культурний фонд.

Події та оголошення


вересня
26
Запрошуємо на зустріч з представниками «Inter Agro Image»

26 вересня об 11.50 відбудеться зустріч з представниками «Inter Agro Image» для студентів 1-3, 5 курсів. На зустрічі обговорюватимуть питання стажування за кордоном та програми 2020 року.

вересня
30
Cтажування в Ubisoft Coding Campus!

Можливість пройти стажування в одній з провідних компаній світу, світу, що спеціалізується на розробці відеоігор! Ubisoft – одна з провідних компаній світу, що спеціалізується на розробці відеоігор. Ubisoft розробникблокбастерів,якот:Assassin’s Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®. CodingCampus – …

Шукаємо перекладачів польської мови!

Компанія “Так Треба Продакшн” шукає перекладачів польської мови для перекладів фільмів, серіалів, мультфільмів тощо. “Так Треба Продакшн”– найбільша на українському медіа-ринку компанія, що спеціалізується на дубляжі, субтитруванні та адаптації. Потрібні впевнені перекладачі з рівнем мови B1 і вище, які готові …