Запрошуємо до участі у конкурсі GLUSHKOVCYBER-2023!

До уваги студентів та викладачів!

Запрошуємо до участі в міжнародному конкурсі GLUSHKOVCYBER-2023, що присвячений розвитку кібербезпеки та кібернетики в Україні. Мета конкурсу ‒ виявити талановиту молодь, яка своїми прогресивними та нестандартними рішеннями буде розвивати сферу науки в Україні.

GLUSHKOVCYBER-2023 складатиметься з різноманітних завдань, що дозволять перевірити знання та навички у таких областях, як захист інформації, виявлення та протидія шкідливому програмному забезпеченню, аналіз кібератак та багато іншого.

Цей конкурс надає унікальну можливість проявити свої знання та вміння в галузі кібербезпеки. Учасники зможуть отримати досвід вирішення реальних завдань та спілкування з провідними експертами у галузі кібербезпеки, а також знайти нових друзів та колег.

Лауреати конкурсу отримають грошові призи, а кращі роботи будуть опубліковані у науково-технічному журналі «Проблеми керування та інформатики». За результатами конкурсу також буде складений рейтинг університетів.

Реєстрація відкрита до 1 травня 2023 року. Детальна інформація про умови конкурсу та реєстрацію доступна за посиланням.