З’їзд краєзнавців у ЧНУ ім. Петра Могили

2 грудня ЧНУ ім. Петра Могили приймав гостей. Старшокласники міських та обласних шкіл взяли участь у з’їзді краєзнавців. Захід організував факультет політичних наук спільно з Миколаївським центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Університет давно співпрацює з центром. Зокрема, викладачі університету займаються з учнями, наукові роботи яких пов’язані з історичним краєзнавством, історією України, всесвітньою історією, географією.

Гостей привітав декан факультету політичних наук професор Олександр Шевчук. Олександр Володимирович побажав старшокласникам приємно та корисно провести час у стінах ЧНУ ім. Петра Могили та не змарнувати нагоди поспілкуватися з викладачами факультету політичних наук.

На початку зустрічі провідний фахівець підготовчого відділення ЧНУ ім. Петра Могили Дар’я Скиба повідомила старшокласникам умови вступу до вищих навчальних закладів у 2017 році. Розповіла про нововведення вступної кампанії та нагадала, у разі необхідності учні завжди можуть звернутися за консультацією телефоном, електронною поштою чи в соціальних мережах до підготовчого відділення.

За словами доктора історичних наук, професора Юрія Котляра, цей захід є цікавим для школярів, оскільки, з одного боку, вони можуть познайомитися з університетом, а більшість із них планує вступати саме до ЧНУ ім. Петра Могили. А з іншого – отримати нові знання.

Так, у рамках з’їзду учням прочитали дві лекції.

Кандидат політичних наук, старший викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Ірина Габро розповіла гостям про інформаційні війни в історичному контексті,  а кандидат історичних наук, доцент Ольга Морозова поговорила зі школярами про особливості вивчення історії рідного краю в умовах інформаційної війни.

Окрім того, гостям провели екскурсію університетом: школярі мали змогу пройтися корпусами ЧНУ ім. Петра Могили, завітати до бібліотеки, читальної зали, спортзалу та їдальні. А в галереї мистецтв Любов Омельченко презентувала учням виставку відомого миколаївського художника Володимира Зебека «Живописні історії».

P6 P5 P4 P3 P2 P1

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.