Як працювати викладачам: вебінар «Ефективна робота online»


З 12 березня всі заклади освіти України припинили роботу у звичному режимі, перейшовши на карантин.І дистанційне навчання стало викликом не лише для учнів та студентів, а і для важливої ланки навчального процесу, яка забезпечує якісну освіту, – викладачів.

Загалом, університетська дистанційна форма навчання не має суттєво відрізнятися від аудиторної: викладачі надсилають завдання на опрацювання та встановлюють термін здачі. Студент, своєю чергою, за допомогою месенджера або електронної пошти надсилає виконане завдання на перевірку викладачу. Хоча існують й інші форми роботи і моніторингу знань (лекції, опитування, тестування т.ін.), які звикли використовувати викладачі, але тепер їх потрібно підлаштовувати під онлайн-сферу.

У цьому викладачам Могилянки допомагають:

  • соцмережі для спілкування і створення груп;
  • курси на освітніх платформах для студентів (Coursera, Prometheus);
  • бази даних національної підписки (Scopus, WebofScience, SpringerNature, Wiley);
  • платформи для перевірки знань (Kahoot, Quzizz, IDroo, Miro);

Однією з платформ для навчання студенти та викладачі ЧНУ імені Петра Могили є Moodle 3.3. На ній можна знайти окремі методичні рекомендації щодо найголовніших аспектів роботи викладача у Moodle: створення та налаштування завдання, його оцінювання, робота з підгрупами тощо. Як працювати з системою, також можна ознайомитись за посиланням: а у разі виникнення питань щодо роботи з Moodle, звертайтесь до головного адміністратора Moodle ЧНУ Ліскова Дмитра у Фейсбук  або Телеграм.

І якщо професійної майстерності педагогамне бракує, то з технічною організацією роботи на відстані могли виникнути деякіскладнощі. Аби покращити свої вміння в проведенні дистанційного навчання, пропонуємо викладачам взяти участь у вебінарі «Ефективна робота online» від компанії GlobalLogic. Вебінар розрахований на викладачів вишів, які хочуть збільшити свою ефективність віддаленої роботи і навчитися краще підтримувати контакт зі своїми колегами і студентами.

Дата і час проведення: п’ятниця, 10 квітня 2020 року, о 14:00.

Спікером виступить Олександр Тучков, який веде проєкти компанії, команди яких розподілені між Україною (Харків та Київ), Францією, Швейцарією, Німеччиною та Малайзією. Раніше Олександр брав участь у трансформації в remote-first підхід, а також керував проєктом 4 місяці повністю віддалено, три з яких — у різних часових поясах.Організатори заходу запрошують послухати, як ефективно побудувати віддалені процеси навчання, управління та контролю, підтримки. Також ви дізнаєтеся про те, які практики та підходи вибрати для контролю та моніторингу, як підтримувати контакт, якщо всі працюють віддалено.

Для участі у заході необхідно пройти попередню реєстрацію.

Впевнені, що отримані знання стануть у пригоді не лише на період карантину, а і у подальшій професійній діяльності.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …