Всесвітні Ігри майстрів


2130 квітня 2017 р. у новозеландському Окленді відбулися чергові Ігри майстрів для ветеранів («МАСТЕРС») за 28 видами спорту. Вони зібрали понад 25 000 атлетів із понад 100 країн світу.

Всесвітні Ігри майстрів для ветеранів – подія не менш значуща за Олімпійські Ігри. Відбуваються наступного після літньої Олімпіади року (один раз на чотири роки). Отже, престижність цих змагань не викликає жодних сумнівів. Основним девізом цих Ігор є лозунг – «Спорт для всіх».

Свою майстерність цього року виявила команда з академічного веслування під керівництвом Олександра Гулія, у такому складі: Сергій Чабанов, Юрій Лощилов, Сергій Горбачук. Спортсмени посіли ІІІ місце. Вітаємо команду з перемогою! Бажаємо здоров’я, подальших перемог, натхнення, гарного настрою!

Нагадаємо, що академічне веслування – перегони на човнах, у яких спортсмени сидять спиною вперед, гребки веслами здійснюються за допомогою ніг, спини і рук. Перегони проводяться на морі, річках, озерах, природних чи штучних каналах.

 

LZ0Eypt_1VU

Міжнародний проект «ALIoT» у ЧНУ ім. Петра Могили

8–11 травня на базі ЧНУ ім. Петра Могили уперше відбувся проект «ALIoT»  за програмою «Erasmus+» пов’язаний з академічними програмами в прогресивному напрямку інтернет-речей «Internet of Things».

Представники 7 університетів України виступили на Міжнародній тренінг-школі. Окрім того, два закордонні університети взяли участь у заході: це університет iз Newcastle University та Leeds Beckett University (Великобританія).

Головна мета проекту: розробка навчальних курсів за новим науковим напрямком «Internet of Things» для магістерського і аспірантського рівнів, і для наших індустріальних партнерів. Тому по закінченні проекту має бути готовий лекційний курс, лабораторні роботи, підручники, здійснено апробацію результатів. Впровадження результатів у промисловість підняття рівня української науки і освіти.

8 травня відбувся моніторинг за проектом за участі представників національного офісу «Erasmus+» (м. Київ), які оцінювали можливості усіх партнерів програми, спрямування на виконання проекту, стан розробок на даний момент. Звіт за результатами проведеної роботи надішлють до Брюсселю.

9 травня відкрила свою роботу Міжнародна тренінг-школа для молодих науковців, які є учасниками проекту «ALIoT» у ролі доповідачів і слухачів, адже тут доповідають на школі і професори, і студенти, і аспіранти. А вже саме під час тренінгу всі учасники беруть активну участь,

5 країн: Португалія, Швеція, Великобританія, Україна (Чернівці, Харків, Запоріжжя, Тернопіль, Миколаїв)

11 травня
Проведення подібних Міжнародних тренінг-шкіл планується зробити щорічним.