Вручення дипломів бакалаврів – 2021 програми “Соціальна робота”

Дорогі друзі!

3 липня в ЧНУ імені  Петра Могили відбулася найбільш очікувана подія в академічному році – вручення дипломів бакалаврів – 2021.

Вісім випускників бакалаврської програми “Соціальна робота” отримали свої дипломи. Студентів щиро привітали директор Інституту державного управління, доктор наук з державного управління, професор Володимир Ємельянов, завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор б.в.з.  Юліана Палагнюк та куратор групи, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Файчук.

Інститут державного управління та кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки щиро вітають своїх випускників із завершенням такого цікавого етапу життя та отриманням диплому бакалавра соціальної роботи. Бажають міцного здоров’я і великої творчої енергії! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не здаватися! Бути креативними, бути сильними, любити Україну і любити свою Альма Матер!

Відео випуску студентів бакалаврської програми “Соціальна робота” можна переглянути за посиланням