Візит студентів-міжнародників до Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (м. Київ)


Протягом 5-6 квітня 2018 р. студенти-міжнародники та викладачі кафедри Міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили, за ініціативи кандидата історичних наук, доцента Людмили Вовчук та доктора історичних наук, професора, завідуючого кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Олександра Тригуба, здійснили візит у місто Київ до Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (ГДІП). Саме у Медіа центрі ГДІП відбулися зустрічі з працівниками дипломатичної сфери.

Заходи було проведено в рамках спільного проекту ГДІП та Outlook – “Diplomatic Greetings”. Учасниками зустрічей зі студенством цього разу стали Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні Гела Думбадзе, Надзвичайний і Повноважний Посол Узбекистану Алішер Абдуалієв, Надзвичайний і Повноважний Посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад, консул та офіцер з питань протоколу Посольства Індонезії в Україні Аді Брасмато, генеральний директор ДП “ГДІП” Павло Кривонос, генеральний директор Міжнародного проекту “OUTLOOK” Дар’я Карякіна, Інна Хоменська та Павло Хоменський, які поділилися досвідом у впровадженні культурної дипломатії та дипломатичної діяльності в цілому.

 

За підтримки ГДІП (П.О. Кривоноса та І.В. Хомпенської ) студенти відвідали іноземні дипломатичні представництва Республіки Узбекистан та Королівства Норвегії, де вони мали змогу побувати на території цих держав, відчути атмосферу дипломатичного життя, побачити приміщення для переговорів, офіційних зустрічей. У теплій, дружній, атмосфері відбулося спілкування з дипломатами.

Хочемо висловити особисту подяку ГДІП за надану можливість отримати такий неймовірний досвід! Бажаємо Вам успіхів у подальших проектах! І сподіваємося на плідну співпрацю!

І на останок студенти відвідали Музей грошей при Національному банкові України, де ознайомилися з історією грошового обігу на теренах України з найдавніших часів до сьогодення та побували й у Державній скарбниці № 1, де зберігаються старовинні, рідкісні золоті та срібні монети, вироби з дорогоцінних металів ХІХ – ХХ ст.. Після такої цікавої та насиченої екскурсії наші студенти, сповнені відчуттям задоволення, мали змогу також погуляти містом.