Вітаємо студентку-перекладачку ЧНУ імені Петра Могили Аліну Зацепіну з перемогою в конкурсі драматургічного перекладу імені Ірини Стешенко

Колектив кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ЧНУ імені Петра Могили та адміністрація університету вітають Аліну Зацепіну, студентку шостого курсу факультету філології, з перемогою в конкурсі драматургічного перекладу імені Ірини Стешенко.

Організаторами конкурсу є кафедра перекладознавства і контрастивної лінгвістики ім. Григорія Кочура ЛНУ імені Івана Франка, Центр англомовної академічної та крос-культурної комунікації ЛНУ ім. Івана Франка, проєкт «Лабораторія театрального перекладу» у партнерстві з Ukrainian Drama Network, до якого входять Театр на Жуках (Theatre Na Zhukah), Український Інститут, платформа УкрДрамаХаб, Театр драматургів, НСТДУ та Театральна платформа.

Журі конкурсу відзначило переклад Аліни Зацепіної за адекватність відтворення змісту оригіналу, неординарні рішення в перекладі українських реалій та стилістичну вишуканість.

Пишаємося нашою випускницею та бажаємо Аліні творчих успіхів, нехай будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх високих звершень!