Вітаємо колег із Днем працівника соціальної сфери!

Шановні соціальні працівники, колеги, друзі та партнери, прийміть найкращі вітання від колективу та студентів кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки з нагоди професійного свята!

День працівника соціальної сфери дозволяє висловити повагу і вдячність всім, хто працює з людьми і для людей.

Ви робите таку неоціненну, таку непомітну не перший погляд, але таку стратегічно важливу для нашого суспільства роботу! Особливо зараз, під час військової агресії росії проти України, коли більше 10 мільйонів мирних жителів покинули чи втратили свої домівки, коли майже кожна людина з числа внутрішньо переміщених осіб потребує соціальної допомоги і підтримки.

Переконані, що вам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання усіх труднощів у поліпшенні добробуту населення нашої країни і соціального захисту тих, хто цього потребує.

Зичимо всім вам міцного здоров’я, добробуту, домашнього затишку, здійснення усіх задумів і подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Висловлюємо вдячність за ваш професіоналізм, подвижницькі зусилля, не маємо сумнівів, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм і відновлення України!

З великою повагою,

колектив кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки

ЧНУ імені Петра Могили