Вимоги до написання мотиваційного листа для вступу

до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році
(пункт 5 розділу І)

Вимоги до написання МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА ВСТУПНИКА Чорноморського національного університету імені Петра Могили в 2022 році

Мотиваційний лист вступника – це есе, в якому він розповідає про те, чому він хоче навчатися у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, а також аргументовано доводить чим йому цікава обрана спеціальність і ким він себе бачить у майбутньому.

Крім того, пишучи мотиваційний лист, абітурієнт має додаткову можливість обміркувати та аргументувати своє рішення, утвердитись у своєму переконанні вступити на відповідну освітню програму або ж навпаки – змінити свою думку.

Мотиваційний лист повинен містити такі складові частини:

1. Вступ.
  2. Основна частина.
  3. Висновки.

Основну частину можна впорядковувати за власним баченням, однак бажано щоб вона містила:

• кар’єрні прагнення, на основі яких ви обрали саме цю освітню програму;
  • кар’єрний план – чого хочете досягти, отримавши диплом ЧНУ імені Петра Могили;
  • навички, знання, особистісні якості, які можуть допомогти вам досягти успіху в обраній сфері, та яким чином обрана освітня програма допоможе розвинути ваші якості.

Рекомендований обсяг мотиваційного листа 1-2 сторінки.