Викладачі-історики ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в установчій сесії МАН

10 листопада 2021 року на базі Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді відбулася установча сесія Малої академії наук. Із вітальним словом виступила директор Центру Тетяна Андрійчук, а з графіком проведення консультацій присутніх познайомив заступник директора Центру.

Викладачі-історики ЧНУ імені Петра Могили провели консультації з учнями 9-х – 10-х класів міста Миколаєва та області за відповідними секціями:

• історія України об’єднала 40 учнів (доктор історичних наук, професор Юрій Котляр, доктор історичних наук, доцент Ірина Міронова);
  • всесвітня історія зібрала 18 осіб (доктор історичних наук, доцент Ольга Морозова);
  • філософія. Теологія, релігієзнавство та історія релігії, що зібрала 5 осіб (доктор історичних наук, професор Олександр Тригуб).

На консультації розглядалися питання вибору тем учнівських наукових робіт та методики їх написання. Учнівська наукова робота – це самостійне навчально-наукове дослідження з певної теми, яке передбачає узагальнення, поглиблення та закріплення одержаних під час навчання знань і ґрунтується на критичному використанні історичних джерел, історіографії та методики. Учнівська наукова робота сприяє процесу поглиблення теоретичних знань, розвитку практичних навичок та самостійного розв’язання певних завдань.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, установча сесія МАН відбувалася в онлайн-режимі з використанням платформи «Zoom».