Відбулися онлайн-конференції «Школи юних дипломатів»


26 та 27 березня 2021 року відбулися робочі Zoom-конференції, організовані «Школою юних дипломатів» (керівник – к.політ.н. Маргарита Лимар), яка розпочала свою роботу у 2019 році як спільна ініціатива кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови (ТПП з АМ) та  кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики (МВ та ЗП).

Організаторами онлайн-зустрічей цього року стали Юлія Чернова (старший викладач кафедри ТПП з АМ) та к.політ.н. Ірина Тихоненко (доцент кафедри МВ та ЗП).

Студенти першого курсу спеціальності «Міжнародні відносини» та старшокласники Миколаєва, Херсону, Первомайська та Кіровоградщини мали нагоду послухати фахові мотиваційні виступи наших викладачів, гостей та старшокурсників!

Доцент кафедри МВ та ЗП, к.і.н. Людмила Вовчук розповіла про специфіку традиційної та сучасної (онлайн) дипломатії. Доцент кафедри ТТП з АМ, к.пед.н. Роман Бужиков виступив із пізнавальною доповіддю щодо важливості вивчення іноземних мов для успішної дипломатичної кар’єри. Студентки спеціальності «Міжнародні відносини» Анна Фесик, Олександра Рура (391 група) та Анастасія Гринюк (491 група) підготували та презентували тематичні виступи щодо історії становлення професії дипломата,  тактик і стратегій переговорного процесу.

Постійним гостем ШЮД є Джошуа Венц (Joshua Wentz), волонтер Корпусу миру, викладач кафедри ТТП з АМ у 2019-2020 н.р.. Пан Венц розповів учням та студентам про місію Корпусу миру та особливості волонтерської діяльності, запросивши їх до американських студій Window on America в Україні.

Цього року у роботі Школи взяла участь к.і.н. Альона Білоконь, стипендіатка Фонду Конрада Аденауера, ментор бізнес-академії міжнародного проєкту ЮНІДО/ГЕФ в Україні, член політичної партії «ДемАльянс», випускниця кафедри МВ та ЗП. Пані Білоконь поділилася професійним досвідом роботи над міжнародними грантовими проєктами та надала учасникам конструктивні поради щодо подальшого професійного зростання.

Студенти та учні взяли участь у навчальних заходах – інтелектуальних іграх та вікторинах. Найактивніші мали змогу отримати призи від ЧНУ імені Петра Могили. Переможцями вікторин стали: Віталій Осієвський (Рівненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, с. Рівне) та Івар Сігі (191 група). За результатами роботи учасникам буде надіслано сертифікати.

Організатори висловили подяку за підтримку «Школи юних дипломатів» адміністрації університету та особисто ректору Леоніду Клименку, декану факультету політичних наук, д.політ.н., проф. Олександру Шевчуку, завідувачці кафедри ТПП з АМ, к. філол. н., доц. Галині Кузенко, завідувачу кафедри МВ та ЗП, д.і.н., проф. Олександру Тригубу.

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …